استودیوی تک‌لند: قبل از انتشار به‌روزرسانی روز اول، Dying Light 2 را تجربه نکنید

13 بهمن 1400 - 07:55

این استودیو از افرادی که موفق به تهیه‌ی نسخه‌ی فیزیکی بازی Dying Light 2 پیش از روز انتشار و به‌روزرسانی روز اول این عنوان شده‌اند درخواست کرد تا عرضه‌ی رسمی آن منتظر بمانند.

در پی انتشار پستی از صفحه‌ی رسمی عنوان Dying Light 2 در توییتر، استودیوی تک‌لند (Techland) به بازیکنانی که به هر روش موفق به تهیه‌ی نسخه‌ی فیزیکی این عنوان پیش از عرضه‌ی آن شده‌اند، اعلام کرده است تا پیش از به‌روزرسانی روز اول این بازی منتظر بمانند. این توییت به شرح زیر است:

بازماندگان عزیز، ظاهرا برخی افراد موفق شده‌اند تا قبل از عرضه‌ی رسمی Dying Light 2 (جمعه، 15 بهمن) یکی از نسخه‌های فیزیکی آن‌را تهیه کنند. ما اشتیاق و عطش شما‌ را برای کاوش در شهر Villedor درک می‌کنیم، اما از شما درخواست می‌کنیم تا 4 فوریه (15 بهمن) صبر کنید تا پس از انتشار به‌روزرسانی‌های لازم، Dying Light 2 را به بهترین نحو ممکن تجربه‌ کنید.

استودیوی تک‌لند

عنوان Dying Light 2 پس از تاخیر‌های فراوان پس از معرفی خود در سال 2018، قرار است در 4 فوریه 2022 (15 بهمن 1400) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه شود. همچنین نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان 6 ماه پس از عرضه‌ی رسمی‌ آن منتشر خواهد شد.

Vito scalettaDark Passengermohsen62Squatlatexکاپتان استخونیTlou part 2 game of the century1100RaminInvisible bearded userJin sakaiArefDARKSIRENMehran.BaAtomic Soldier

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید