الیزابت اولسن: Doctor Strange 2 ترسناک ترین فیلم مارول است

26 تیر 1400 - 19:07

طبق صحبت‌های خانم الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen)، Doctor Strange in the Multiverse ترسناک‌ترین فیلم شرکت مارول خواهد بود. این بازیگر در طی یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ با آکادمی فیلم نیویورک (New York Film Academy)، توضیحات جالبی را در مورد دنباله‌ی فیلم Doctor Strange ارائه داد.

استودیو‌ی مارول (Marvel Studios) فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness را ابتدا در سال ۲۰۱۹ معرفی کرد، اما این فیلم تاکنون تغییرات زیادی را به خود دیده است. پس از خروج آقای اسکات دریکسن از پروژه‌ دنباله‌ی Doctor Strange، سم ریمی (Sam Raimi) به عنوان کارگردان این فیلم انتخاب شد. اگرچه در ابتدا به نظر می‌رسید که سمی ریمی باید به سرعت روند تولید Doctor Strange in the Multiverse of Madness را به پایان برساند، اما مشکلات ویروس Covid-19 سبب شد تا این کارگردان زمان بیشتری را برای ساخت اثر جدید مارول به دست بیاورد.

ریمی حالا مسئولیت ساخت یکی از مهم‌ترین فیلم‌های فاز ۴ مارول را برعهده دارد. علاوه بر بازگشت بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) در نقش Doctor Strange، در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness شاهد ادامه‌ی داستان شخصیت Scarlet Witch پس از سریال WandaVision نیز خواهیم بود. در زمان رونمایی از Doctor Strange in the Multiverse of Madness، الیزابت اولسن به عنوان یکی از بازیگران اصلی این فیلم معرفی شد.

این بازیگر اخیراً در مورد ترسناک بودن فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness صحبت کرده است. اولسن در طی جلسه‌ی پرسش و پاسخ با آکادمی فیلم نیویورک، فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness را بدین صورت توصیف کرده است:

این یک فیلم بسیار ترسناک است. این فیلم شبیه آثار قدیمی ریمی است. آن‌ها قصد دارند ترسناک‌ترین فیلم مارول را بسازند.

جالب است بدانید که موضوع احتمال ترسناک بودن Doctor Strange in the Multiverse of Madness بحث‌های زیادی را به وجود آورده است. دریکسون، کارگردان سابق فیلم، ابتدا در مراسم San Diego Comic-Con اعلام کرد که دنباله‌ی Doctor Strange اولین فیلم ترسناک مارول خواهد بود، اما کوین فایگی (Kevin Feige) بلافاصله توضیح داد که این فیلم با درجه‌ی سنی PG 13 منتشر خواهد شد. فایگی اضافه کرد که با این که Doctor Strange in the Multiverse of Madness یک فیلم ترسناک است، اما او آن را در ژانر وحشت قرار نمی‌دهد.

حال باید دید که این اظهارات تا چه حد حقیقت دارند. فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness در تاریخ ۵ فروردین ۱۴۰۱ (۲۵ مارس ۲۰۲۲) در سینما‌ها اکران خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید