نقشه Taego به بازی PUBG اضافه شد

25 تیر 1400 - 11:16

همان‌طور که انتظارش را داشتیم، امروز جدیدترین به‌روزرسانی بازی PUBG در دسترس قرار گرفت و بازی‌بازان در حال حاضر قادر به تجربه‌ی نقشه‌ی جدیدی در آن هستند.

بازی‌بازان در نقشه‌ی جدید بازی PUBG با نام Taego می‌توانند با حالت بتل رویال با دیگر افراد رقابت داشته باشند و لذت ببرند. به گفته‌ی سازندگان، طراحی و ساخت این نقشه زمان زیادی برده است و آن‌ها امیدوار هستند که هواداران نیز از آن رضایت داشته باشند. نقشه‌ی Taego ابتدا در ماه می معرفی شد و شاهد تصاویری هم از آن بودیم. معرفی این نقشه هم‌زمان با نقشه‌ی Kiki رخ داد و می‌توانیم در آینده نیز شاهد چنین محتویات جذابی برای این اثر باشیم.

محتویات این به‌روزرسانی به همین جا ختم نمی‌شود. ظاهرا بازی‌بازان در نقشه‌ی ذکر شده قادر هستند تا از ویژگی‌های جذابی شامل آیتم‌ها و حرکات تازه هم بهره ببرند و از آن‌ها در راستای کسب پیروزی استفاده نمایند. همچنین سلاح دیگری هم به بازی اضافه شده است و بازی‌بازان چه در این نقشه و چه نقشه‌های دیگر می‌توانند آن را در اختیار خود داشته باشند.

تیم سازنده‌ی PUBG این روزها حسابی سرگرم ساخت نسخه‌ی دیگری با نام PUBG: New State هستند که از طریق این نشانی می‌توانید تریلری از آن را تماشا کنید. البته آن‌ها نسخه‌ی اول را فراموش نکرده‌اند و همچنان به پشتیبانی از آن می‌پردازند. PUBG از سری آثار مهیج در ژانر بقا است که بخش‌های گوناگونی هم در منوی آن به چشم می‌خورد. در این بازی باید با شخصیت خود همراه شده و به نقشه‌ی دلخواهتان بروید. سپس باید از سلاح‌ها و آیتم‌های موجود نهایت استفاده را برده و سایر بازیکنان را از بین ببرید تا به تنها فرد روی نقشه تبدیل شوید. این بازی هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید