شایعه: پروژه‌ی ساخت بازی PUBG 2 لغو شد

۳ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۷

بر اساس شایعات، پروژه‌ی ساخت PUBG 2 به طور کامل لغو شده و استودیوی کرفتن سعی دارد تا به جای ساخت یک بازی جدید، به عرضه‌ی به‌روزرسان‌های بزرگ برای PUBG بپردازد.

اوایل سال جاری میلادی شایعه‌ی بالقوه‌ایی مبنی بر شروع روند توسعه‌ی بازی PUBG 2 به گوش رسید و این موضوع با واکنش‌های ضد و نقیض بازی‌بازان و کارشناسان روبرو شد. اما حالا و طبق اعلام یکی از اینسایدرهای بازی PUBG، پروژه‌ی ساخت PUBG 2 به طور کامل لغو شده و استودیوی کرفتن سعی دارد تا به جای ساخت یک بازی جدید، به ساخت و عرضه‌ی به‌روزرسان‌های بزرگ برای PUBG بپردازد.

این اینسایدر (PlayerIGN) طی مصاحبه‌ی اخیر خود با وبسایت The Loadout گفت که توسعه‌ی بازی PUBG 2 در داخل استودیو با نام رمز Project Re: BORN شناخته می‌شد و پس از گذشت مدتی کوتاه از روند شروع پروژه، استودیوی سازنده‌ی آن با مشکلات بزرگی روبرو شد و در نهایت تصمیم به لغو آن گرفته است. همچنین، استودیوی کرفتن سعی دارد تا به جای ساخت این بازی، موتور بازی‌سازی خود را دستخوش تغییرات اساسی کرده و به‌روزرسان و محتوای بیشتری برای بازی PUBG عرضه کند.

همچنین، به‌روزرسانی Taega شامل افزوده شدن سلاح‌های جدید و یک سیستم شبیه به Gulag در Call of Duty به PUBG خواهد بود که پیش‌تر قرار بود تا در بازی PUBG 2 شاهد آن‌ها باشیم. از طرفی دیگر، وی چنین اذعان داشت که هم‌اکنون یک بازی بتل رویال جدید که با نام رمز Project Titan شناخته می‌شود در حال ساخت است و احتمالاً این بازی به بازی The Callisto Protocol مربوط خواهد بود. در واقع، مسئولیت ساخت هر دو بازی مذکور بر عهده‌ی استودیوی استرایکینگ دیستنس (Striking Distance) خواهد بود.

بازی PUBG هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

38
10
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید