Zelda: Breath of the Wild 2 و Elden Ring بیشترین بحث‌و‌گفتگوی بازی های E3 در توییتر را به خود اختصاص دادند

1 تیر 1400 - 17:06

Zelda: Breath of the Wild 2 و Elden Ring ثابت کرده‌اند که ۲ تا از برجسته ترین عناوین بین بازی‌باران در رویداد  تمام دیجیتال E3 2021 هستند.

در حالی که E3 2021 تمام شده است ، بازی‌بازان به بحث‌و‌‌گفتگو درباره‌ی عناوین زیادی که در مراسم تمام دیجیتال E3 رونمایی شدند ادامه دادند. بازی‌های زیادی هستند که بازی‌بازان درباره‌ی‌ آن‌ها صحبت کنند  چهi شوتر خون آشامی co-op آرکین (Arcane) که Redfall است تا Guarrdins of the Galaxy اسکوئر انیکس.با این حال به نظر می رسد بر اساس توییتر  ۲ Zelda: Breath of the Wild  و Elden Ring  به عنوان پرمخاطب‌ترین بازی های E3 2021 ظاهر شدند.

آخرین معیارها در صفحه وبلاگ insight توییتر مهم‌ترین بخش‌های بحث در دنیای بازی و ورزش‌ها‌ی الکترونیکی را برجسته می‌کند. محدوده‌ی اطلاعات از کشورهایی است که بیشترین بحث را در مورد بازی دارند بیشترین بحث ها در مورد شخصیت‌های ورزش‌های الکترونیکی و بیشترین ویدئوها که در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شوند. وقتی نوبت E3 شد بر اساس نظرسنجی در توییتر Zelda: Breath of the Wild 2 و Elden Ring بحث های غالب کاربران از رویداد به همراه  Battlefield 2042 و Halo: Infinite و  Forza Horizon 5 می باشد.

همهمه‌ای درباره‌ی Elden Ring تقریبا آنی بود  هنگامی که اولین بار تریلر در رویداد Summer Game Fest 2021 نمایش داده شد که به شروع E3 2021 کمک کرد. جدیدترین تریلر از بازی جدید هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) ، سازنده‌ی سری بازی‌های Souls و جرج آر آر مارتین (George RR Martin) نویسنده‌ی Game of Thrones با ارائه‌‌ی نگاهی تازه به جدیدترین دنیای تخیلی تاریک که فرام سافتور (From Software ) ساخته است. نمایش را به پایان رساند.اگرچه معلوم نیست که بازی درباره‌ی چیست. گیم پلی چالش برانگیز فرام سافتور وقتی بازی را شروع کنند همراه بازی‌بازان خواهد بود.

 

Breath of the Wild 2 با همهمه‌ای مشابه پس از رویداد Nintendo Direct در روز آخر نمایش های E3 روبه رو شد.به دنبال مقابله  Link  با Calamity Ganon در Breath of the Wild ،  هیرول توسط نیرویی تهدید شده که به لینک فشار می آورد تا امید را در سراسر هیرول و آسمان های بالاتر پیدا کند. تریلر E3 نگاه اجمالی سریعی به این قلمروهای آسمانی کرد ، از طراحی دنیای  Skyward Sword الهام گرفته است تا هیرول را در Breath of the Wild 2 گسترش دهد.

Breath of the Wild 2 و Elden Ring دو تا از مورد انتظا‌ر ترین بازی های بودند که در E3 2021 حضور داشتند ،  به خاطر همین است که قابل فهم است که چرا در توییتر گفتگو درباره‌ی دو بازی زیاد بوده است. نینتندو و فرام سافتور ۲ شرکت با ثبات بهترین انجمن‌های بیرون را پرورش داده است به کمک لیستی از بازی های شاخص  برای Legend of Zelda و  سبک فرام سافتور.عدم وجود اطلاعات در آستانه E3 نقشی اساسی ایفا کرد ، هم‌چنین اطلاعات کمی درباره‌ی هرکدام از این بازی ها قبل از نمایش عمومی منتشر شد.نینتندو و فرام سافتور قبل از اینکه ما را در بی خبری بگذارند  تیزر کوتاهی از بازی ها در E3 2019 نشان دادند.

Elden Ring درحال حاضر برای عرضه در تاریخ ۱ بهمن ۱۴۰۰ ( ۲۱ ژانویه ۲۰۲۲) برای رایانه‌های شخصی ، پلی‌استیشن ۴ ، پلی‌استیشن ،  ایکس‌باکس وان ، ایکس باکس سری ایکس/اس برنامه ریزی شده است.

Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 در حال حاضر برای عرضه در سال ۲۰۲۲ بر روی نینتندو سوییچ در نظر گرفته شده است.

Ali Hassan nejadAhmad68P.morganA²S²pideyMahyarMsmDk-_-ManErfan nakhaeeKuros
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید