تریلر ارائه شده از بازی Starfield در E3 2021، بدون استفاده از ابزارهای سینمایی ساخته شده است

۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶

در جریان رویداد بزرگ E3 2021 و نمایش جذابی که مایکروسافت (Microsoft) و بتسدا (Bethesda) در کنار یکدیگر ارائه کردند، استودیو بتسدا اولین تریلر بازی Starfield را با طرفداران به اشتراک گذاشت. حال به گفته‌ی کیث بلترامینی (Keith Beltramini)، نورپرداز ارشد استودیو بتسدا، این تریلر بدون استفاده از کوچک‌ترین ابزار سینمایی تهیه شده و جزء به جزء آنچه که در این تریلر مشاهده کرده‌ایم، از داخل بازی ضبط شده بوده است.

عنوان Starfield، آی‌پی جدید و فضایی استودیو بتسدا، اولین جهان جدید ساخته‌شده توسط این استودیو در ۲۵ سال گذشته است. در این بازی نسل نهمی نقش‌آفرینی، بازی‌بازان شخصیت موردپسند خود را ساخته و با یک آزادی بی‌مانند، ماجراجویی بزرگی را برای یافتن پاسخ بزرگ‌ترین راز بشریت آغاز می‌کنند.

بد نیست بدانید که بازی Starfield، اولین عنوانی است که با استفاده از موتور Creation Engine 2 ساخته می‌شود. استودیو بتسدا بنا دارد این بازی موردانتظار را در تاریخ ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۱ (۱۱ نوامبر ۲۰۲۲)، برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/سری اس و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر کند. در پایان این مطلب، شما را به مشاهده‌ی مجدد تریلر ارائه‌شده از این بازی در E3 2021 دعوت می‌کنیم.

65
3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید