به‌روزرسانی تازه‌ ای برای بازی Ratchet & Clank: Rift Apart عرضه شد

۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳

استودیوی اینسومنیاک گیمز (Insomniac Games) با توجه به وعده‌ای که در روزهای اخیر داده بود، امروز یک به‎‌روزرسانی مفید دیگر را برای بازی Ratchet & Clank: Rift Apart در دسترس قرار داد.

یکی از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۲۱ میلادی، Ratchet & Clank: Rift Apart بود که سرانجام چند روز قبل در دسترس قرار گرفت. از زمان انتشار بازی تا کنون، استودیوی سازنده با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های مختلف به جذابیت‌های این اثر افزوده است. البته اگر از هواداران این عنوان باشید، حتما می‌دانید که این به‌روزرسانی‌ها صرفا برای رفع برخی از مشکلات جزئی موجود در بازی منتشر شده است و محتویات خاصی درون آن‌ها به چشم نمی‌خورد. اینسومنیاک گیمز قصد دارد تا این ایرادات را رفته رفته برطرف سازد. به همین منظور، این تیم برای روزهای آینده نیز برنامه‌هایی در سر دارد و باید دید که تا چه حد در این مورد موفق خواهد بود. به نوعی دلیل انتشار به‌روزرسانی امروز نیز همین بوده است.

به‌روزرسانی‌ای که امروز برای بازی Ratchet & Clank: Rift Apart منتشر گردید، در واقع نسخه‌ی ۱٫۰۰۱٫۰۰۴ آن محسوب می‌شود که برخی از باگ‌ها و مشکلات بازی به خصوص در گیم‌پلی را برطرف می‌کند. ظاهرا برخی از بازی‌بازان در این بازی به بیرون پرت می‌شدند و دوست داشتند که زودتر این نواقص نیز رفع گردد تا با خیال آسوده‌تری آن را ادامه دهند. همین اتفاق نیز رخ داده است و بدون شک اکنون طرفداران رضایت بیشتری از Ratchet & Clank: Rift Apart و سازندگانش دارند.

Ratchet & Clank: Rift Apart اثری در سبک‌های اکشن و ماجراجویی است که دو شرکت اینسومنیاک و سونی به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته‌اند. در جدول فروش هفتگی بریتانیا که اخیرا منتشر شد، شاهد بودیم که این بازی در صدر قرار دارد که این موضوع محبوبیت بالای آن را نشان می‌دهد. این اثر به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ قابل تجربه است. به محض دریافت اخبار بیشتر در خصوص Ratchet & Clank: Rift Apart، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

13
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید