تصاویر جدیدی از بازی Halo Infinite منتشر شد

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۵

پس از رونمایی رسمی از بخش چندنفره‌ی Halo Infinite در طی رویداد E3 2021، تا به امروز شاهد انتشار اطلاعات زیادی از آن بوده‌ایم. حال ۳۴۳ ایندستریز (۳۴۳ Industries) تصاویر جدیدی را زره‌‌ها، سلاح‌ها، وسایل‌ نقلیه و نقشه‌‌های Halo Infinite منتشر کرده است.

Halo Infinite بدون شک یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال جاری است که برای اولین بار در تاریخ سری قرار است دارای یک بخش چندنفره‌ی رایگان باشد. توسعه‌دهندگان اعلام کرده‌اند که هنوز قصد ندارند جزئیات بیشتری را از بخش داستانی Halo Infinite به اشتراک بگذارند.

بازی Halo Infinite در تعطیلات امسال برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

زره‌ها

شما می‌توانید تصاویر زره‌های Aviator ،Zvezda را در ردیف اول و نمونه‌ زره‌های سربازان را در ردیف دوم مشاهده کنید. توسعه‌دهندگان قول داده‌اند که بخش شخصی سازی Halo Infinite دارای تنوع زیادی خواهد بود.

سلاح‌ها

در سمت چپ شاهد Skewer هستیم؛ یک سلاح ضد تانک قدرتمند با یک تیغ برای نبرد نزدیک که توسط Banished استفاده می‌شود. سپس در سمت راست VK78 Commando را داریم؛ یک سلاح استاندارد assault rifle.

وسایل نقلیه

علاوه بر وسایل نقلیه‌ی آشنا مانند Banshee ،Chopper ،Ghost و Wasp، حالا شاهد Razorback نیز هستیم؛ این وسیله که تقریباً نسخه‌ی بهبود یافته‌ی Warthog محسوب می‌شود، دارای یک محفظه برای حمل سلاح‌ها و ابزار است.

نقشه‌ها

در نهایت، پنج عدد از نقشه‌های بازی را می‌بینیم. Behemoth ،Fragmentation ،Recharge ،Live Fire و Bazaar. اگرچه اطلاعات بیشتری در این مورد منتشر نشده است، اما این تصاویر به تنوع خوب نقشه‌های بازی اشاره می‌کنند.

دیگر تصاویر:

72
13

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید