پیش به سوی E3؛ پوشش کامل متنی و ویدیویی گیمفا در E3 2021

۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۲

دیگر زمانی تا برگزاری رویداد E3 2021 باقی نمانده است و بدون شک همه‌ی گیمرها منتظر اخبار و اطلاعات جدیدی از این رویداد هستند. به مانند هر سال، وب‌سایت گیمفا نیز این مراسم را به صورت متنی و ویدیویی پوشش خواهد داد و شما را در جریان آخرین خبرهای این رویداد هیجان‌انگیز قرار می‌دهیم.

نمایشگاه Electronic Entertainment Expo که همه‌ی ما آن را با نام E3 می‌شناسیم، هر ساله در شهر لس‌آنجلس برگزار می‌شد. با این حال، سال گذشته این مراسم به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد و امسال نیز قرار است به صورت دیجیتالی برگزار گردد. مراسم E3 2021 از تاریخ ۱۲ الی ۱۵ ژوئن (۲۲ الی ۲۵ خرداد) در جریان خواهد بود و شرکت‌های بزرگی مانند مایکروسافت، بتسدا، برادران وارنر، کپ‌کام، یوبی‌سافت، تیک تو و نینتندو در این رویداد حضور خواهند داشت. پیش از شروع رسمی E3 2021، رویداد Summer Game Fest در تاریخ ۲۰ خرداد برگزار خواهد شد که در این رویداد قرار است بیش از ۳۰ بازی مختلف نمایش داده شوند.

پوشش زنده متنی از طریق لایوبلاگ: برنامه‌های خبری شرکت‌های مطرح در صنعت بازی‌های ویدئویی از جمله، بتسدا و مایکروسافت، یوبی‌سافت و نینتندو در کنار کنفرانس PC Gaming Show به صورت زنده و همزمان، لایوبلاگی را خواهند داشت و در آن گزارش لحظه به لحظه کنفرانس‌ها در قالب متن صورت خواهد گرفت. همچنین در صورت تمایل، می‌توانید این کنفرانس‌ها را به صورت زنده از طریق توییچ در گیمفا نیز تماشا کنید.

پوشش تمامی اخبار: تمامی اخبار کنفرانس‌ها به صورت جداگانه در گیمفا قرار خواهند گرفت و اگر نمایش زنده را از دست دادید، می‌توانید این اخبار را مرور کنید. در کنفرانس‌ها تریلرهایی نیز پخش می‌شوند که ما آنها را برای شما با سه کیفیت مختلف قرار خواهیم داد.

برنامه‌های رویداد E3 2021:

۲۲ خرداد:

مراسم Ubisoft Forward ساعت ۲۳:۳۰

۲۳ خرداد:

مایکروسافت و بتسدا ساعت ۲۱:۳۰

۲۴ خرداد:

پی سی گیمینگ شو ساعت ۲ بامداد
تیک تو ساعت ۲۱:۴۵

۲۵ خرداد:

کپکام ساعت ۲ بامداد
نینتندو ساعت ۲۰:۳۰

۲۶ خرداد:

بندای نامکو ساعت ۲ بامداد

8
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید