اکتیویژن در حال ساخت یک بازی AAA از سری Call of Duty برای موبایل است

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۶

این طور که به نظر می‌رسد، اکتیویژن (Activision) به تازگی یک استودیوی داخلی جدید به نام اکتیویژن موبایل افتتاح کرده که هدف آن ساخت بازی‌های AAA برای موبایل است. طبق اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت آگهی‌های استخدامی این شرکت، اولین پروژه‌ی استودیوی جدید اکتیویژن یک بازی از سری Call of Duty خواهد بود.

اکتیویژن در آگهی استخدامی استودیوی جدید خود توضیحات جالبی را ارائه داده است:

اولین پروژه‌ی ما یک بازی موبایل AAA جدید در مجموعه‌ی Call of Duty است و ما به دنبال افراد با استعداد با پیش زمینه‌ توسعه‌ی عناوین موبایل، کنسول و رایانه‌های شخصی هستیم که نسبت به کار خود اشتیاق داشته و مثل ما به پتانسیل تجربه‌ی بازی‌های AAA بر روی موبایل باور دارند.

ما به شدت برای جمع آوری اعضای تیم‌های خود و شروع به کار هیجان زده هستیم و شما را دعوت می‌کنیم تا برای سخت یک چیز خاص به ما ملحق شوید.

بابی کوتیک (Bobby Kotick)، مدیرعامل اکیتیویژن-بلیزارد (Activision-Blizzard)، در فوریه‌ی ۲۰۲۰ اعلام کرد که موبایل «بزرگترین» پلتفرم اکتیویژن محسوب می‌شود و این شرکت در حال کار بر روی بازی‌های موبابل براساس مجموعه‌های برتر خود است.

از طرف دیگر، در ماه سپتامبر ۲۰۲۰ نیز یک آگهی استخدامی برای یک تهیه کننده‌ی اجرایی منتشر شد که در آن به ساخت یک بازی موبایل AAA از Call of Duty و همچنین Call of Duty: Warzone اشاره شده بود. این موضوع سبب شد تا بسیاری تصور کنند که اکتیویژن به دنبال عرضه‌ی این بازی بتل رویال محبوب بر روی موبایل است. شاید جالب باشد بدانید که این آگهی مدتی پس از انتشار، حذف شد.

لازم به ذکر است که استودیوی اکتیویژن موبایل هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است. همچنین با توجه به آگهی استخدامی منتشر شده، به نظر می‌رسد که به این زودی شاهد معرفی پروژه‌ی این استودیو نخواهیم بود.

19
3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید