ویدیویی از بازی‌ های جدید و ناشناخته‌ ای که باید تجربه کنید، منتشر شد

۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰

امروز ویدئویی در خصوص بازی‌های جدید و ناشناخته‌ای که تجربه‌ی آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود، عرضه شده است. در این پست می‌توانید این ویدئو را به همراه زیرنویس فارسی مشاهده نمایید.

همان‌طور که در جریان هستید، هر ساله صدها بازی از شرکت‌های مختلف به دست بازی‌بازان می‌رسد. برخی از این بازی‌ها به شدت مطرح می‌شوند و مورد استقبال بازی‌بازان فراوانی قرار می‌گیرند. از سوی دیگر، بازی‌هایی هستند که به دلایل مختلف نمی‌توانند افراد را جذب و سرگرم کنند. در این بین، بازی‌هایی هم هستند که از لحاظ کیفیت، داستان و هر آن چه که فکرش را بکنید، فوق‌العاده عمل می‌کنند و عده‌ای از تجربه‌ی آن‌ها لذت می‌برند. البته متاسفانه این دسته از بازی‌ها چندان مورد توجه قرار نمی‌گیرند، اما بد نیست که بازی‌بازان نیم نگاهی به آن‌ها داشته باشند.

در همین راستا، امروز به سراغ عناوین جدیدی که کمتر شناخته شده‌اند، رفته‌ایم تا بتوانید عناوین بیشتر و متنوع‌تری را به لیست خود اضافه کنید. این بازی‌ها بر روی بسیاری از پلتفرم‌ها در دسترس قرار دارند و نباید آن‌ها را دست کم گرفت. از بازی‌های موجود در این ویدئو باید به Lost Soul Aside، Militsioner، Chernoblyte و Boundary اشاره داشت. پس بدون معطلی به سراغ تماشای این ویدئو با زیرنویس فارسی اختصاصی از سوی گیمفا می‌رویم.

در صورت دریافت هر گونه اخبار پیرامون این بازی‌ها، تیم گیمفا آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت. ضمنا امکان دانلود این ویدئو نیز وجود دارد.

دریافت ویدئو با کیفیت HD

دریافت ویدئو با کیفیت FHD

14
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید