تریلری از گیم‌پلی بازی Lost Soul Aside منتشر شد

۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷

استودیوی سازنده‌ی بازی Lost Soul Aside که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز ویدئویی از گیم‌پلی آن را به دست بازی‌بازان رساند.

Lost Soul Aside را باید عنوانی چینی در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی به حساب آورد که در آن باید هدایت کاراکتری قدرتمند را به دست گرفته و به مبارزه با دشمنان بی‌شماری بپردازید. تا این جا اطلاعات فراوانی از این عنوان عرضه شده است و بازی‌بازان از سیستم مبارزات آن تا حد زیادی استقبال کرده‌اند. قابل ذکر است که یانگ بینگ (Yang Bing) وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده دارد.

به طور کلی در صورتی که سرعت بالایی در بازی Lost Soul Aside داشته باشید، شانس زیادی هم برای کسب پیروزی خواهید داشت. این بازی قرار است امسال در تاریخ نامشخصی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گیرد. همچنین شایعاتی در مورد عرضه‌ی آن بر روی کنسول‌ نسل نهمی یعنی پلی‌استیشن ۵ نیز به گوش می‌رسد که در نهایت باید دید که آیا این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی ۱۷ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Lost Soul Aside در دسترس قرار گرفته است که بیشتر به نحوه‌ی انجام مبارزات آن می‌پردازد. در پایان می‌توانید این تریلر را تماشا و دریافت نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

18
1
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید