نمایش اخیر Horizon Forbidden West به پربیننده‌ترین بازی سونی تبدیل شد

8 خرداد 1400 - 09:39

دو روز قبل و در جریان قسمت جدید State of Play، نمایشی زیبا از گیم‌پلی بازی Horizon Forbidden West ارائه شد. حال طبق آمار ارائه شده، بیش از ۲٫۳ میلیون بیننده نمایش جدید این عنوان را مشاهده کرده‌اند. این امر موجب شد تا نمایش جدید بازی مذکور، بیشترین بیننده را برای یک بازی انحصاری سونی ثبت کند.

Benji-Sales، یکی از تحلیل‌گران صنعت بازی، اخیراً با انتشار یک توییت فهرست پربیننده‌ترین نمایش بازی‌های سونی را اعلام کرد. در این فهرست، بازی Horizon Forbidden West با نمایش جدید گیم‌‌پلی خود در State of Play توانسته است بیش از ۲٫۳ میلیون بیننده را به خود جذب کند. پس از این بازی، عنوان Demon’s Souls Remake با ۲٫۲ میلیون و همچنین Ghost of Tsushima با ۱٫۹ میلیون بیننده در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند. همچنین نمایش عناوین The Last of Us Part II و Ratchet and Clank Rift Apart به ترتیب با ۱٫۵ میلیون و ۹۶۰ هزار بیننده در رتبه‌های چهارم و پنجم پربیننده‌ترین بازی‌های سونی قرار دارند.

بازی Horizon Forbidden West برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دست توسعه قرار دارد. براساس اعلام استودیوی گوریلا گیمز (Guerrilla Games)، روند توسعه‌ی این بازی به خوبی پیش می‌رود و به‌زودی اطلاعاتی از تاریخ انتشار آن منتشر خواهد شد.

P.morganPlayStation Studios PS5A²S²pideyMohsenj74M.MTmeysambFarshidmcH.SONYjonsMahyarMsmAHM.GamerMasterchiefMehran.Ba@alistarRARE
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید