آی‌پی جدید استودیوی ۴A Games یک شوتر اتمسفریک در جهانی باورپذیر است

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۶

طبق اطلاعاتی که در فهرست شغلی جدید ۴A Games منتشر شده، ظاهراً این استودیو بر روی یک آی‌پی جدید AAA در سبک شوتر اول شخص کار می‌کند و به‌تازگی جزئیات جدیدی از آن منتشر شده است.

استودیوی اوکراینی ۴A Games که سابقه‌ی کار روی سری بازی‌های Metro را دارد، در حال حاضر برای توسعه‌ی بازی جدید خود به دنبال استخدام نیرو است. براساس فهرست شغلی جدید منتشر شده، این استودیو به دنبال جذب یک طراح محیط است که بتواند طرح‌های مفهومی متمایزی را برای خلق یک جهان باورپذیر ایجاد کند.

اطلاعات جدید منتشر شده نشان می‌دهد که آی‌پی جدید استودیوی ۴A Games یک بازی در سبک شوتر اول شخص خواهد بود. همچنین به سبک واقع‌گرایانه، هنرمندانه و اتمسفریک نیز اشاره شده است. این همان چیزی است که سری بازی‌های Metro به آن مشهور هستند و ظاهراً ۴A Games نیز همان مسیر را ادامه خواهد داد. در بخش دیگری از این فهرست شغلی، به استخدام یک طراح ارشد بخش فنی اشاره شده است که توانایی خلق سرزنده‌‌ترین محیط‌ها را در یک بازی ویدیویی داشته باشد. همچنین طبق این فهرست شغلی، بازی جدید استودیوی مذکور با استفاده از موتور ارتقا یافته‌ی ۴A Engine توسعه خواهد یافت.

بازی جدید استودیوی ۴A Games هنوز معرفی نشده و ممکن است در رویداد E3 2021 شاهد معرفی آن باشیم. بازی Metro Exodus آخرین ساخته‌ی این استودیو است که در حال حاضر روی کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

19
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید