تاریخ انتشار نسخه‌ی نسل نهمی بازی Saints Row: The Third Remastered مشخص شد

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰

طبق اعلام شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک، نسخه‌ی نسل نهمی بازی Saints Row: The Third Remastered با پشتیبانی از نرخ فریم ۶۰ و رزولوشن ۴K در تاریخ ۴ خرداد ۱۴۰۰ (۲۵ می) عرضه خواهد شد.

علاوه بر این، تنظیمات گرافیکی این بازی بر روی کنسول‌های نسل نهمی با تنظیمات Ultra در نسخه‌ی پلتفرم رایانه‌های شخصی برابر و یکسان خواهد بود. از طرفی دیگر، این بازی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس با نرخ فریم ۶۰ و رزولوشن ۴K پویا بهره‌مند خواهد بود. البته، دارندگان کنسول‌های ایکس باکس سری اس نیز می‌توانند تا بین دو گزینه‌ی نرخ فریم ۶۰ به همراه رزولوشن ۱۰۸۰p و یا نرخ ۳۰ فریم و رزولوشن ۴K و متناسب با نیازشان یکی را انتخاب کنند.

همچنین طبق اعلام شرکت تی‌اچ کیو نوردیک (THQ Nordic)، بازی‌بازان و دارندگان نسخه‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان این بازی قادر خواهند بود تا به صورت رایگان به نسخه‌ی نسل نهمی آن دسترسی پیدا کنند. در همین حال، لازم به ذکر است که این بازی به زودی به پایان دوره‌ی انحصار یک ساله‌ی خود در فروشگاه اپیک می‌رسد و کاربران فروشگاه‌های استیم و GOG نیز قادر خواهند بود تا آن را از طریق این فروشگاه‌ها خریداری کنند.

بازی Saints Row: The Third Remastered، هم‌اکنون در دسترس دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان قرار دارد.

9
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید