بسته الحاقی جدیدی برای بازی Samurai Shodown عرضه خواهد شد

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴

استودیوی سازنده‌ی بازی Samurai Shodown در نظر دارد تا بسته الحاقی تازه‌ای را برای این اثر در دسترس قرار دهد. ظاهرا این بسته قرار است شخصیت دیگری را به این بازی اضافه کند.

Samurai Shodown از سری عناوین جذاب در سبک‌های اکشن و مبارزه‌ای است که ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس قرار گرفت و خیلی زود هم هواداران خود را پیدا کرد. در این بازی باید هدایت شخصیت دلخواه خود را به دست گرفته و در قالب حالت‌های گوناگون، نبردهای هیجان‌انگیزی را تجربه نمایید. تا به حال به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلفی برای این بازی عرضه شده است و شاهد پشتیبانی فوق‌العاده از سوی شرکت اس‌ان‌کی (SNK) بوده‌ایم.

بازی Samurai Shodown در حدود یک سال در انحصار فروشگاه اپیک گیمز بود. حال گفته می‌شود ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ (۱۴ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) بر روی فروشگاه استیم نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. به این ترتیب، دیگر بازی‌بازان نیز قادر به تجربه‌ی این عنوان جذاب خواهند بود. هم‌زمان با این قضیه، تیم سازنده در نظر دارد تا بسته الحاقی تازه‌ای را هم برای این بازی منتشر کند و شخصیت دیگری را به آن بیاورد. هنوز اطلاعاتی پیرامون این کاراکتر در دست نیست، اما انتظار می‌رود که ظاهر، توانایی‌ها و سلاح‌های مخصوص به خود را داشته باشد. تنها می‌دانیم که این شخصیت Shiro Tokisada Amakusa نام دارد.

انتظار می‌رود که در روزهای آینده تصاویر و تریلرهایی در مورد این کاراکتر در دسترس قرار گیرد تا طرفداران بیش از پیش با آن آشنایی پیدا کنند. پس در صورت دریافت اخبار بیشتر در خصوص این شخصیت و یا سایر پشتیبانی‌های اس‌ان‌کی، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. این بازی در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ قابل تجربه است.

4
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید