عناوین انحصاری پلی‌استیشن بیشتری پورت رایانه‌های شخصی خود را دریافت خواهند کرد

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۳

همان‌طور که اطلاع دارید، عنوان Horizon Zero Dawn که از عناوین انحصاری پلی‌استیشن به حساب می‌آمد، پیش‌تر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و قرار است نسخه‌ی مخصوص رایانه‌های شخصی بازی Days Gone هم سه‌شنبه‌ی هفته‌ی جاری برای این پلتفرم منتشر شود. حال با توجه به پیج Steam Curator جدید پلی‌استیشن در فروشگاه استیم و ۴۱ عنوانی که در آن فهرست شده‌اند، می‌توان گفت که در آینده عناوین انحصاری بیشتری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی پورت خواهند شد.

البته عناوینی همچون Predator: Hunting Grounds و Helldivers (به همراه بسته‌ی الحاقی‌اش) هم در این فهرست حضور دارند که سونی پیش از این به پورت آن‌ها پرداخته است. با این حال آنچه که از صفحه‌ی مورد بحث برداشت می‌شود، این است که تعداد زیادی از عناوینی که در گذشته برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شده‌اند، در چند سال آتی راهی پلتفرم رایانه‌های شخصی خواهند شد.

از آنجا که بسته‌ی الحاقی و محتواهای اضافی عنوان Helldivers هم در میان این فهرست حضور دارند، تعداد زیادی بسته‌ی الحاقی و محتوای اضافی در آن دیده می‌شود. همین موضوع سبب شده است عدد بزرگ ۴۱ عنوان را در این صفحه شاهد باشیم.

در راستای پورت بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، قرار است عنوان Days Gone هم ۲۸ اردیبهشت ماه (۱۸ می) برای این پلتفرم منتشر شود.

38
11
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید