تصاویر جدیدی از بازی Starfield فاش شد

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۸

اخیراً چند تصویر جدید از بازی مورد انتظار شرکت بتسدا یعنی Starfield منتشر شد که به مرحله‌ی ساخت این عنوان در سال ۲۰۱۸ نسبت دارند. همچنین، کیفیت گرافیکی به ظاهر بالای این بازی در تصاویر مذکور باعث شده تا بازی‌بازان نسبت به شرایط فعلی آن و پس از گذشت ۳ سال از ثبت این تصاویر بسیار امیدوار شوند.

بازی Starfield را از جمله بازی‌هایی می‌توان قلمداد کرد که به راحتی و حتی بدون انتشار هیچ تریلر یا تصویر رسمی از خود، توانسته تا اشتیاق بازی‌بازان سراسر دنیا و علاقه‌مند به ژانر نقش‌آفرینی را به اوج خود برساند. البته، مطمئناً دلیل اصلی رخ دادن این امر را باید به نام و سابقه‌ی فوق‌العاده درخشان استودیوی سازنده‌ی آن یعنی بتسدا (Bethesda) در توسعه‌ی عناوین نقش آفرینی بزرگ نسبت داد. همچنین، بی‌تردید حضور داشتن مجموعه بازی‌هایی نظیر Elder Scrolls و Fallout در کارنامه‌ی این استودیو، توسعه‌ی آن بر روی موتور ارتقا یافته و تاکید آن‌ها بر این که بازی Starfield بزرگ‌ترین تیم توسعه‌ی تاریخ عناوین بتسدا را داشته است نیز به راحتی می‌تواند دلیل توجه‌های این چنینی به این بازی را حتی بدون انتشار تریلر یا تصاویر رسمی نمایان کند.

به هر ترتیب، با این که همواره استودیوی بتسدا را از جمله استودیوهایی قلمداد می‌کنیم که در حفظ اسرار آثار و پروژه‌های خود عالی عمل می‌کند، اما گویا برخی از افراد موفق شدند تا به تصاویر بیشتری از روند ساخت آن در سال ۲۰۱۸ دست پیدا کنند. همچنین، فاش شدن این تعداد تصاویر از ابتدای شروع ساخت بازی تاکنون بی سابقه قلمداد می‌شود که در ادامه می‌توانید نگاهی به آن‌ها بیندازید.

تصاویر جدیدی از بازی Starfield فاش شدتصاویر جدیدی از بازی Starfield فاش شد
تصاویر جدیدی از بازی Starfield فاش شدتصاویر جدیدی از بازی Starfield فاش شد

لازم به ذکر است که منبع اصلی نشر این تصاویر، شخصی با نام کاربری SkullziTV در توییتر بوده و همچنین، توضیحاتی در مورد آن‌ها ارائه داده است:

همه این تصاویر مربوط به اوایل سال ۲۰۱۸ هستند و احتمالاً از بخش‌های آزمایشی که در دسترس کارمندان (بتسدا) قرار دارند ثبت شده‌اند. همچنین، این تصاویر آخرین چیزهایی است که در آینده‌ای نزدیک از این بازی می‌بینیم.

در پایان، باید به این نکته اشاره نمود که بالا رفتن بحث‌ها و شایعات پیرامون این بازی در زمان فعلی، می‌تواند دلیل محکمی برای ارائه‌ی نمایشی از آن در مراسم E3 2021 باشد و اگر از طرفداران سبک نقش‌آفرینی هستید، احتمالاً مدت زمان زیادی تا دریافت اطلاعات و جزئیات بیشتر و البته رسمی از آن فاصله ندارید.

بازی Starfield احتمالاً در بازه زمانی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ میلادی برای کنسول‌های ایکس باکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در مورد جزئیات بیشتر بازی از جمله انتشار یا عدم انتشار آن برای کنسول‌های پلی‌استیشن تاکنون اطلاعات رسمی منتشر نشده است.

41
5
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید