یکی از بازی‌های جدید مایکروسافت شما را شگفت‌زده خواهد کرد؛ احتمالاً فالوت جدید در حال ساخت است

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
Xbox - ایکس‌باکس

مدیر کل بخش سرویس‌های ایکس‌باکس اخیراً مدعی شده که شرکت مایکروسافت در حال ساخت یک بازی جدید است که با دیدنش شگفت زده خواهید شد. همچنین، وی در صحبت‌های خود به ساخته شدن احتمالی فالوت بعدی اشاره داشت.

هم‌اکنون برند ایکس باکس حتی بدون درنظر گرفتن شرکت بتسدا و زیر مجموعه‌هایش حدود ده استودیوی فرست‌پارتی را در اختیار دارد که طبیعتاً برای دریافت خروجی از این استودیوها به زمان نیاز است. اما به هر ترتیب، موضوع مشخص این است که بالاخره دارندگان کنسول‌های ایکس باکس و یا کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی مبتنی بر ویندوز، دیر یا زود به تعداد فراوانی بازی اختصاصی دسترسی پیدا خواهند کرد که از مزایای سرویس‌های مایکروسافت بهره‌مند خواهند بود. از طرفی دیگر، برخی از این عناوین قابل پیش‌بینی و حتی معرفی شده هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به Halo Infinite ،Starfield ،Forza Horizon 5 ،Fable ،Perfect Dark ،Forza Motorsport، Fable و Avowed اشاره کرد. اما بدون شک، استودیوهای دیگر مایکروسافت هم‌اکنون بی‌کار ننشستند و احتمالاً در آینده‌ای نزدیک شاهد شنیدن اسامی جدیدی به عنوان بازی‌های ایکس باکس خواهیم بود هم‌اکنون هیچ ایده‌ای برای آن‌ها در ذهنمان وجود ندارد.

در واقع، آقای بن دکر (Ben Decker) به عنوان مدیر کل سرویس‌های برند ایکس باکس مصاحبه‌ای انجام داد که طی آن به یک آی‌پی جدید معرفی نشده از مایکروسافت که می‌تواند “مغزتان را منفجر” کند اشاره کرد.

هم‌اکنون ما ۲۳ استودیوی فرست‌پارتی زیر نظر ایکس‌باکس و بتسدا داریم که در حال کار بر روی عناوینی از مجموعه‌های Halo ،Forza ،Fallout و البته آی‌پی جدیدی هستند که تاکنون در مورد آن هیچ صحبتی بیان نشده است و قرار است تا مغزتان را منفجر کند (Blow Your Mind).

متاسفانه، تلاش‌های طرف صحبت او برای گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد این آی‌پی بی‌نتیجه بود و وی به هیچ عنوان زیر بار گفتن جزئیات بیشتری از بازی جدید مایکروسافت نرفت و جمله‌ی “کار بر روی فالوت” نیز ممکن است به منظور پشتیبانی از فالوت ۷۶ گفته شده باشد. اما تاکنون مطلع شده‌ایم که استودیوی آرکین (Arkane) در حال ساخت یک آی‌پی جدید فانتزی است. از طرفی دیگر، استودیوی این‌اگزایل (inXile Entertainment) نیز در حال کار بر روی یک بازی جدید است و حتی مدارک فاش‌شده نشان می‌دهند که شرکت مایکروسافت با همکاری استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) در حال ساخت یک بازی نقش‌آفرینی اختصاصی برای ایکس‌باکس است که Project Dragon نامیده می‌شود. همچنین، استودیوی توانای کوالیشن (The Coalition) نیز یک آی‌پی جدید را تحت توسعه‌ی خود قرار داده است و تمامی این موارد می‌توانند نشان از آن آی‌پی جدید شگفت‌انگیز کننده داشته باشند.

به‌هر ترتیب، احتمالاً تمامی سوالات ما تا رویداد E3 2021 و یا شاید تا تابستان سال جاری و برگزاری یک رویداد اختصاصی از سوی مایکروسافت جواب داده شود و باید تا فرارسیدن آن زمان منتظر بمانیم.

38
4
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید