سگا برنامه دارد تا بازی‌های بعدی اتلس را به صورت جهانی عرضه کند

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۱

پس از موفقیت جهانی بازی Yakuza: Like a Dragon و معرفی Lost Judgment، به نظر می‌رسد که سگا (SEGA)، ناشر این دو بازی، قصد دارد تا بازی بعدی استودیوی اتلس (Atlus) را به صورت جهانی عرضه کند.

موفقیت بین‌المللی اخیر سری Yakuza، باعث شده تا سگا برنامه‌های خود برای عرضه‌ی بازی در آینده را تغییر دهد. این تغییر برنامه را می‌توانیم در نحوه‌ی معرفی و عرضه‌ی Lost Judgement ببینیم. حال ظاهرا سگا قصد داشته تا بازی‌های بعدی استودیوی اتلس را هم به همین شکل عرضه کند. سالیان سال است که هواداران دوست دارند بازی‌های اتلس را در خارج از ژاپن هم تجربه کنند. این بازی‌ها معمولا بسیار زودتر از کشورهای غربی در ژاپن عرضه شده و هم‌چنین کار دوبله‌ی انگلیسی آن‌ها به تیم متفاوتی سپرده می‌شود. همان‌طور که دیدیم عرضه‌ی Persona 5 Strikers در خارج از ژاپن بیش از یک سال طول کشید.

با این حال اتلس و سگا قصد دارند تا برای عرضه‌ی Shin Megami Tensei 5 برنامه‌های خود در این زمینه را عوض کنند. Shin Megami Tensei 5 به صورت جهانی و هم‌زمان در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. دلیل این تغییر، موفقیت جهانی و چشم‌گیر Yakuza: Like a Dragon بوده است. علی‌رغم عرضه در ژانویه‌ی ۲۰۲۰ در ژاپن، این بازی فروش بسیار خوبی را پس از عرضه‌ی جهانی در نوامبر ۲۰۲۰ تجربه کرد.

اتلس به تازگی بازی‌های خود را بر روی استیم هم عرضه کرده است. سال ۲۰۱۹ شاهد عرضه‌ی Catherine Classic بر روی این پلتفرم بودیم. هم‌چنین در ژوئن ۲۰۲۰ بازی Persona 4 Golden بر روی استیم در دسترس قرار گرفت. Persona 5 Strikers هم آخرین نمونه‌ی عرضه‌ی یک بازی اتلس بر روی استیم و رایانه‌های شخصی است. بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster هم در همین ماه بر روی استیم منتشر خواهد شد.

13
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید