به‌روزرسانی بزرگی برای بازی Animal Crossing: New Horizons عرضه خواهد شد

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹

شرکت نینتندو امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که در آینده محتویات بی‌شماری در قابل یک به‌روزرسانی برای بازی Animal Crossing: New Horizons در دسترس قرار خواهد گرفت.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال پشتیبانی بسیار خوبی از بازی Animal Crossing: New Horizons صورت گرفته است و طرفداران از این لحاظ رضایت کاملی دارند. امروز هم گفته شد که به‌روزرسانی بسیار بزرگی برای این عنوان در دسترس قرار می‌گیرد و احتمالا حجم زیادی هم خواهد داشت. به نظر می‌رسد که برخی از مناطق این بازی در نقشه، وسیع‌تر خواهد شد. به این ترتیب، بازی‌بازان می‌توانند فعالیت‌ها بیشتری را در این مناطق انجام دهند. علاوه‌بر آن، یک حالت تازه نیز به بازی اضافه می‌شود که به گفته‌ی تیم سازنده، تجربه‌ی آن بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. متاسفانه هنوز اطلاعات کاملی پیرامون این بخش منتشر نشده است.

ضمنا نینتندو سعی دارد تا تغییراتی را در دوربین بازی Animal Crossing: New Horizons نیز اعمال کند تا بازی‌بازان بتوانند این اثر را از زوایای دیگری نیز تجربه نمایند. پس نتیجه می‌گیریم که با به‌روزرسانی بزرگی سر و کار داریم و باید دید که دقیقه در چه زمانی به دست هواداران خواهد رسید. مطمئنا پشتیبانی نینتندو به همین جا ختم نمی‌شود. چندی پیش آگاه شدیم که شمار طرفداران این اثر از مرز ۳۰ میلیون عبور کرده است که آمار جالب توجهی به حساب می‌آید.

بیش از یک سال از عرضه‌ی بازی جذاب و دوست‌داشتنی Animal Crossing: New Horizons می‌گذرد آن را باید عنوانی در سبک شبیه‌سازی زندگی به شمار آورد. در این بازی باید هدایت شخصیت دلخواه خود را به دست گرفته و کارهای روزمره‌ای را انجام دهید. وجود برخی از کاراکترها و آیتم‌ها به شما کمک می‌کند تا پیشروی بهتری داشته باشید و زودتر به خواسته‌های خود دست پیدا کنید. Animal Crossing: New Horizons در حال حاضر به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ قابل تجربه است. گفتنی است که شرکت نینتندو به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده دارد.

4
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید