کارمند سابق ۳۴۳ اینداستریز ادعاهای خود پیرامون این شرکت را پس گرفت

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
سرویس گیم‌پس مایکروسافت

چندی پیش یکی از توسعه‌دهندگان سابق بازی Halo Infinite در استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) به بیان مطالبی در مورد شرایط بد کاری این مجموعه پرداخت و پس از آن مورد اعتراض شدید هواداران این شرکت قرار گرفت. حال این توسعه‌دهنده در جدیدترین مصاحبه‌ی خود به شفاف‌سازی گفته‌های پیشین خود پرداخته و بسیاری از مطالب را برای مخاطبان روشن کرده است.

چندی پیش آقای Eric Lin، شخصی که از کارمندان سابق شرکت ۳۴۳ Industries به شمار می‌آید در یک ویدئو به مخاطبان اعلام کرد مسائل مختلف بسیاری پیرامون توسعه‌ی بازی Halo Infinite رخ داده است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به کرانچ شدید کاری، محتوای حذف شده بسیار و برخی اتفاقات و مشکلات دیگر اشاره کرد. در نهایت این توسعه‌دهنده اعلام کرد که شاید بازی Halo Infinite در نهایت تبدیل به یک اثر بسیار خوب شود اما هرگز تبدیل به یک عنوان خاص نخواهد شد.

آقای لین در ابتدای صحبت‌های خود اظهار داشت که تیم توسعه‌ی Halo Infinite همواره به سبب اضافه‌کاری تحت فشار زیادی قرار داشت و او از ترک کردن این مجموعه رضایت دارد. با این که ویدئوهای این شخص در تمامی وب‌سایت‌های خبری موجود است اما طبق آخرین ویدئوی ارسال شده توسط این توسعه‌دهنده، ادعاهای قبلی در مورد کرانچ و برخی اتهامات دیگر به استودیوی ۳۴۳ Industries به شکل مرموزی رد شده است.

آقای لین در آخرین ویدئوی خود اظهار داشت که کرانچ و کار اضافه در استودیوی ۳۴۳ Industries به صورت داوطلبانه رخ می‌دهد و این مجموعه با کارمندان خود بسیار رفتار منصفانه‌ای دارد. همچنین وی اظهار داشت که برش محتویاتی از بازی Halo Infinite را نباید به صورت یک اتفاق منفی در نظر گرفت؛ چرا که اکنون در صنعت بازی‌های ویدئویی این یک اقدام معمول و طبیعی به شمار می‌آید. در نهایت باید توجه داشت که تمام گفته‌های این توسعه‌دهنده‌ی سابق Halo Infinite با اظهارات قبلی او در تناقض کامل قرار دارد و هنوز دلیل این اتفاق مشخص نشده است.

در حالی که هنوز سلامت کاری شرکت ۳۴۳ Industries برای هواداران شفاف نشده اما این تغییر ناگهانی در گفته‌های یک توسعه‌دهنده‌ی سابق به شک و گمان‌های زیادی منجر شده است. اکنون بسیاری از مخاطبان کنجکاو هستند که بدانند آیا کسی با آقای لین گفتگو یا تماس داشته یا او خود به صورت کاملا شتاب‌زده و عجیب به رد تمامی ادعاهای قبلی پرداخته است.

بازی Halo Infinite قرار است در پاییز سال جاری میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

21
8

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید