نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 تاخیر خورد

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۶

شرکت سی‌آی گیمز (CI Games) به‌تازگی اعلام کرده است که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 به دلیل برخی مشکلات فنی پیش‌بینی نشده و کشف شده در پیش از عرضه، با تاخیر و در اواخر سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

سی‌آی گیمز به منظور عذرخواهی از تاخیر نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این بازی، تصمیم گرفته است تا اولین محتوای قابل دانلود و اصلی این بازی را که شامل یک نقشه‌ی جدید بزرگ به همراه Contractهای جدید خواهد بود، به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دهد. اطلاعات بیشتر در این خصوص، متعاقباً اعلام خواهد شد.

همچنین طبق اعلام شرکت سی‌آی گیمز، افرادی که نسخه‌ی فیزیکی یا دیجیتالی بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 را برای پلی‌استیشن ۴ خریداری کرده‌اند، می‌توانند به صورت رایگان آن را به صورت دیجیتالی به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ ارتقا دهند. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این بازی بر روی رزولوشن ۴K اجرا می‌شود از بارگذاری سریع، بافت‌ها و جلوه‌های بصری بهبود یافته بهره می‌برد.

بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 در تاریخ ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ (۴ ژوئن ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

10
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید