بازی بعدی مجموعه‌ی Borderlands در حال توسعه قرار دارد

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷

مدیر عامل استودیوی گیرباکس سافت‌ور یعنی آقای رندی پیچفورد، طی آخرین مصاحبه‌ی خود اعلام کرد که بازی بعدی مجموعه‌ی Borderlands توسط این استودیو در حال ساخت است.

روز گذشته، گزارش‌هایی مبنی بر توسعه‌ی یک نسخه‌ی فرعی از مجموعه بازی‌های فوق‌العاده محبوب Borderlands و انتشار آن در آینده‌ای نزدیک منتشر شد. از همین رو، آقای رندی پیچفورد (Randy Pitchford) به عنوان مدیرعامل استودیوی گیرباکس انترتینمنت (Gearbox Entertainment)، طی توییتی به صورت رسمی این گزارش‌ها را تایید کرد و در نتیجه، خبر توسعه‌ی بازی جدیدی برای مجموعه‌ی Borderlands به تحقق پیوست.

همچنین، وی افزود که فارغ از کمک‌ها و تلاش‌هایی که سایر استودیوها با همکاری گیرباکس انجام می‌دهد، قطع به یقین تمامی عناوین آینده‌ی مجموعه‌ی Borderlands تنها توسط این استودیو ساخته خواهد شد. از طرفی دیگر، وی در توییتی دیگر به صورت رسمی اعلام کرد که گیرباکس در حال توسعه‌ی بازی بعدی Borderlands است و صفحه‌ی اختصاصی آگهی‌های استخدام این بازی جدید را در دسترس مخاطبان خود قرار داد.

اما شایعه و گزارشی که روز گذشته پیرامون این موضوع منتشر شده بود، به این نکته اشاره داشت که بازی بعدی مجموعه‌ی Borderlands یک نسخه‌ی فرعی یا اسپین‌آف برای این مجموعه خواهد بود. اما نکته‌ی جالب در این بین، به استفاده‌ی رندی پیچفورد از جمله‌ی “ما در حال کار بر روی این پروژه‌ی بزرگ هستیم” در توییت خود باز می‌گردد؛ چیزی که می‌تواند شایعه‌ی فرعی بودن این نسخه از بازی را رد کند. علاوه بر این، حدود یک ماه پیش اعلام شد که استودیوی گیرباکس توسط شرکت امبریسر گروپ (Embracer Group) خریداری شده است، اما همچنان شرکت توکِی گیمز (۲K Games) وظیفه‌ی نشر تمامی عناوین Borderlands را در آینده بر عهده خواهد داشت.

در ادامه متن کامل توییت‌های رندی پیچفورد را می‌توانید مشاهده کنید:

من شایعاتی مبنی بر این‌که گیرباکس در حال “کمک” یا “توسعه‌ی” یک بازی از مجموعه‌ی Borderlands (بازی جدید یا اسپین‌آف) است را شنیده‌ام. البته، این شایعات دقیق نیستند و استودیوی گیرباکس در زمینه‌ی ساخت هر عنوانی از مجموعه‌ی Borderlands در آینده هیچ مشارکتی با هیچ استودیویی نخواهد داشت و امتیاز ساخت آن تنها در اختیار گیرباکس قرار دارد.

ما قطعاً در حال کار بر روی عنوان شگفت انگیزی هستیم که امیدوارم شما را نیز شگفت زده و خوشحال کند. اگر اینجا کسی وجود دارد که مهارت ساخت بازی داشته و می‌خواهد در پروژه‌ی ساخت Borderlands مشارکت داشته باشد، به ما ملحق شود. ما در حال کار بر روی پروژه‌ی بزرگی هستیم. 🙂

 

10
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید