بسته‌ی الحاقی NASCAR بازی Rocket League به‌زودی منتشر خواهد شد

۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۰
Rocket League NASCAR DLC

اپیک گیمز اخیراً تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی NASCAR برای بازی Rocket League را اعلام کرد تا طرفداران این ورزش بتوانند در روزهای آتی از وجود ماشین‌ها و حتی پیست بیضی شکل آن در این بازی لذت ببرند.

در واقع، بسته‌ی الحاقی NASCAR که در روز آخر این هفته عرضه خواهد شد (۱۶ اردیبهشت مصادف می)، تعدادی اتومبیل، پوسته‌های مختلف و از همه جالب تر پیست یا ترک بیضی شکل مسابقات ناسکار را در اختیار علاقه‌مندان عنوان Rocket League قرار خواهد داد. البته، این بسته‌ی الحاقی قابل خرید شامل سه خودرو فورد موستانگ، تویوتا کمری و شورلت کامارو به همراه چند پوسته‌ی لایسنس شده در قالب یک پک در دسترس خریداران و علاقه‌مندان آن قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این، پک NASCAR Fan قیمتی معادل ۲۰۰۰ واحد پولی درون برنامه‌ای (بین ۱۵ تا ۲۰ دلار امریکا) خواهد داشت و به صورت کلی این بسته‌ی الحاقی به عنوان اولین گسترش‌دهنده‌ی فصل سوم بازی Rocket League ارائه می‌شود. همچنین، لازم به ذکر است که دیگر بسته‌ی الحاقی این فصل به ورزش فرمول ۱ مربوط خواهد بود و در آینده قرار است تا شاهد در دسترس قرار گرفتن خودروها و احتمال قوی پیست فرمول ۱ در بازی Rocket Leauge نیز باشیم.

همچنین، فصل سوم این بازی خود به صورت پیش‌فرض شامل یک استادیوم جدید و یک راکت پس اختصاصی بوده است که در کنار این موارد، اتومبیلی با نام Tyranno نیز به بازی افزوده شده بودند.

بازی Rocket League، هم‌اکنون به صورت رایگان در دسترس دارندگان تمامی کنسول‌ها و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

1
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید