گزارش: دو تصویر از بازی Battlefield 6 فاش شده است

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۷

دقایقی پیش شخصی ناشناس دو تصویر از بازی Battlefield 6 به اشتراک گذاشته است و به نظر می‌رسد که با تصاویر واقعی رو‌به‌رو هستیم.

تصاویری که در ادامه مشاهده می‌کنید توسط شخصی ناشناس منتشر شده است و یکی از منابع داخلی معروف بازی‌های Call of Duty و Battlefield با نام تام هندرسون (Tom Handerson) تایید کرده است که این تصاویر واقعی هستند. متاسفانه تصاویر کیفیت مناسبی ندارند و ما به خوبی نمی‌توانیم آن‌ها را از نظر کیفیت بصری بررسی کنیم، اما حال و هوای بخشی از بازی را به ما نشان می‌دهد. در ادامه دو تصویر منتشر شده را مشاهده می‌کنید:

طبق صحبت‌های قبلی تام هندرسون، داستان بازی جدید تیم دایس (DICE) در بازه‌ زمانی ۱۰ الی ۱۵ سال بعد جریان خواهد داشت و بازی‌بازان می‌توانند شاهد نوآوری‌های جدیدی در مبارزات باشند. علاوه بر این، هندرسون در یک ویدئو ادعا کرده است که به بخش‌هایی از تریلر رونمایی از نسخه‌ی بعدی Battlefield دسترسی پیدا نموده که شامل نمایشی از یک جزیره‌ی خشک و بیابانی بوده است. همچنین بر اساس گزارش‌های منتشر شده از چندین منبع دیگر، الکترونیک آرتز (Electronic Arts) قصد دارد این ماه از بازی رونمایی کند.

20
2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید