به‌روزرسانی جدید بازی Animal Crossing: New Horizons مشکلاتی را در آن به وجود آورده است

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰

با اعلام شرکت نینتندو، یک به‌روزرسانی دیگر هم برای بازی Animal Crossing: New Horizons در دسترس قرار گرفت. این به‌روزرسانی در عین اضافه کردن ویزگی‌های جدید، مشکلاتی را هم برای هواداران به وجود آورده است.

به نقل از سازندگان، به‌روزرسانی ۱٫۱۰ بازی Animal Crossing: New Horizons از امروز قابل دانلود است و بازی‌بازان می‌توانند از آن استفاده کنند. این به‌روزرسانی علاوه‌بر اضافه کردن بخشی به نام May Day، آیتم‌های فراوانی را هم به بازی آورده است. البته باید بدانید که این به‌روزرسانی مشکلاتی را برای بازی‌بازان و به خصوص افرادی که به تازگی به این عنوان روی آورده‌اند، ایجاد کرده است. برای مثال، آن‌ها قادر به استفاده از بسیاری از آیتم‌ها در این بازی نیستند و هنگام انتخاب آن‌ها با پیغام عجیبی مواجه می‌شوند.

مشکل گفته شده بسیاری از افراد را کلافه کرده و انتقادهای فراوانی به تیم سازنده شده است. این ایرادات به خاطر به‌روزرسانی جدید بازی به وجود آمده است. در همین راستا، شرکت نینتندو امروز در پیامی اعلام کرد که بازی‌بازان جدید فعلا از تجربه‌ی این اثر دست نگه دارند؛ چرا که اعضای این تیم تا ساعاتی دیگر به رفع این مشکل خواهند پرداخت. اکنون باید منتظر بود و دید که نینتندو دقیقا چه زمانی این ایراد را برطرف می‌کند.

بیش از یک سال از عرضه‌ی بازی جذاب و دوست‌داشتنی Animal Crossing: New Horizons می‌گذرد آن را باید عنوانی در سبک شبیه‌سازی زندگی به حساب آورد. در این بازی باید هدایت شخصیت دلخواه خود را به دست گرفته و کارهای روزمره‌ای را انجام دهید. خوشبختانه هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌ها و رویدادهایی برای این اثر در دسترس قرار می‌گیرد و هواداران از این بابت رضایت دارند. Animal Crossing: New Horizons در حال حاضر به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ قابل تجربه است. گفتنی است که شرکت نینتندو به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده دارد.

2
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید