بخش ماجراجویی به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Amnesia: Rebirth اضافه شد

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴

بخش ماجراجویی در گذشته به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Amnesia: Rebirth اضافه شد و حال امروز از عرضه‌ی آن برای پلی‌استیشن ۴ با خبر شدیم.

Amnesia: Rebirth را باید سومین قسمت از این سری در ژانر ترسناک و ساخته شده توسط استودیوی فریکشنال (Frictional) دانست که سال گذشته به دست بازی‌بازان رسید. از همان ابتدای کار، بسیاری از بازی‌بازان درخواست‌هایی برای اضافه شدن چند بخش دیگر به این عنوان داشتند. همین قضیه باعث شد که تیم سازنده دست به کار شود و نسبت به توسعه‌ی یک حالت ماجراجویی اقدام نماید. این بخش با نام Adventure Mode ابتدا برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و خیلی زود هم به محبوبیت رسید.

بازی‌بازان به وسیله‌ی بخش ذکر شده قادر هستند تا به ماجراجویی جذابی پرداخته و ساعت‌ها سرگرم شوند. به نقل از تیم سازنده، رازهای فراوانی در این بخش وجود دارد که افراد می‌توانند آن‌ها را کشف کنند. حال این بخش امروز در قالب یک به‌روزرسانی برای نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ نیز منتشر شد و می‌توانیم شاهد افزایش بازی‌بازان در آن باشیم. البته دارندگان کنسول‌ پلی‌استیشن ۵ نیز می‌توانند این نسخه را در اختیار داشته و تجربه کنند.

این برای شرکت فریکشنال پایان کار نیست و آن‌ها قصد دارند تا بخش داستانی بازی Amnesia: Rebirth را بیش از پیش توسعه دهند. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این موضوع، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. این اثر در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید