بخش جدیدی به بازی Amnesia: Rebirth اضافه شد

۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۹

استودیوی سازنده‌ی بازی Amnesia: Rebirth همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز جدیدترین به‌روزرسانی این عنوان را در دسترس قرار داد که حال جدیدی را به آن اضافه می‌کند.

Amnesia: Rebirth را باید عنوانی جذاب در سبک‌های ترسناک و بقا به حساب آورد که اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس قرار گرفت و طولی نکشید که استقبال خوبی از آن به عمل آمد. تا به حال بیش از ۱۰۰ هزار نفر نسبت به تجربه‌ی این بازی اقدام کرده‌اند که در نوع خود آمار قابل توجهی به حساب می‌آید. به همین دلیل است که تیم سازنده سعی دارد تا با پشتیبانی خود در آینده، این آما را افزایش دهد. گفتنی است که استودیوی فریکشنال گیمز (Frictional Games) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

حال امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Amnesia: Rebirth در دسترس هواداران قرار گرفته است که مهم‌ترین ویژگی آن را باید حالتی تازه در ژانر ماجراجویی به حساب آورد. حال بازی‌بازان قادر هستند تا ماموریت‌های فراوانی را در این بخش انجام داده و ساعت‌ها سرگرم شوند. یکی از اعضای تیم سازنده در این خصوص گفته است:

بازی Amnesia: Rebirth هنوز هم پتانسیل فراوانی برای پیشرفت دارد و به دنبال افزایش محتویات موجود در آن هستیم. هم‌اکنون حالت تازه‌ای را در اختیار افراد قرار داده‌ایم و امیدوار هستیم که از آن استقبال شود. اعتقاد داریم هر کسی که به دنبال داستان خوب و ماجراجویی جذاب است، این حالت را دوست خواهد داشت.

تیم سازنده برای بخش جدید، موسیقی‌های دیگری را در نظر گرفته است که هیجان زیادی دارند و بازی‌بازان از شنیدن آن‌ها خسته نخواهند شد. همچنین با انجام ماموریت‌های این حالت، پاداش‌ها و جوایز ارزنده‌ای هم نصیب طرفداران خواهد شد.

بازی Amnesia: Rebirth در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ قابل تجربه است. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید