بازی Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom برای نینتندو سوییچ رده‌بندی سنی شد

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۲

اگرچه Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom نتوانست بازی‌بازان را مثل نسخه‌ی اول شگفت زده کند، اما این عنوان یک بازی اکشن نقش آفرینی عالی با جلوه‌های بصری خیره کننده بود. حال این طور که بنظر می‌رسد، شرکت‌ بندای نمکو (Bandai Namco) قصد دارد اثر استودیوی لول-۵ (Level-5) را بر روی کنسول ترکیبی نینتندو نیز منتشر کند.

طبق گزارش وب‌سایت Gematsu، سازمان ESRB اخیراً بازی Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom Prince’s Edition را برای کنسول نینتندو سوییچ رده‌بندی سنی کرده است. با توجه به این که در صفحه‌ی بازی به نام Prince’s Edition اشاره شده، ظاهراً قرار است شاهد انتشار یک نسخه‌ی بهبود یافته از بازی اصلی باشیم. اگرچه بندای نمکو هنوز به صورت رسمی در مورد عرضه‌ی بازی Ni No Kuni 2 برای نینتندو سوییچ صحبت نکرده است، اما احتمالا به زودی شاهد این اتفاق خواهیم بود.

بازی Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom هم‌اکنون تنها بر روی کنسول پلی‌اسیتشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. پس عرضه‌ی بازی بر روی نینتندو سوییچ به بندای نمکو کمک می‌کند تا این عنوان را در دسترس مخاطبان بیشتری قرار دهد. همچنین لازم به یادآوری است که نسخه‌ی  ریمستر بازی اول نیز بر روی نینتندو سوییچ قابل تجربه است. در نهایت بای یادآوری کنیم که طبق گفته‌ی مدیر عامل لول ۵، این شرکت در حال توسعه‌ی نسخه‌ی سوم Ni No Kuni است و قصد دارد این مجموعه را گسترش دهد. حال باید دید که بالاخره چه زمانی شاهد انتشار این عنوان خواهیم بود.

4
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید