شایعه: در مراسم E3 2021 خبری از بازی Gears 6 نخواهد بود

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۹

این طور که به نظر می‌رسد در جریان مراسم E3 2021 شاهد معرفی شدن Gears 6 نخواهیم بود. به گفته‌ی جف گراب (Jeff Grubb) مایکروسافت در حال حاضر برنامه‌های زیاد و گسترده‌ای دارد.

چندی پیش رسما تایید شد که E3 2021 برگزار خواهد شد. هم‌چنین مشخص شد که برخلاف سونی، مایکروسافت در این مراسم حضور خواهد داشت. همین مهم باعث شد تا بسیاری در مورد معرفی بازی‌های جدید گمانه‌پردازی کنند. حال باید گفت که اگر به دنبال معرفی Gears 6 بوده‌اید، بهتر است کمی انتظارت خود را پایین بیاورید. این طور که به نظر می‌رسد در E3 2021 خبری از معرفی جدیدترین نسخه‌ی سری Gears of War نخواهد بود.

Gears 5 دومین بازی توسعه‌ یافته توسط استودیوی کوالیشن (Coalition) بود که در سال ۲۰۱۹ عرضه شد. آن بازی توانست نقدها و نمرات نسبتا خوبی را دریافت کرده و به محصول موفقی تبدیل شود. با این حال به نظر می‌رسد که فعلا خبری از دنباله‌ی آن نباشد. از طرفی چندی پیش شاهد انتشار بسته الحاقی داستانی Hivebusters بودیم و از طرف دیگر هم کوالیشن مشغول به‌روزرسانی بخش چندنفره‌ی بازی است.

به نظر می‌رسد که جف گراب هم عدم عرضه‌ی زودهنگام Gears 6 را تایید کرده است. گراب در پادکست خود اعلام کرد که نباید در E3 2021 انتظار معرفی Gears 6 را داشت. به عقیده‌ی گراب مایکروسافت در حال حاضر مشغول سایر برنامه‌ها و بازی‌های خود است. این طور که به نظر می‌رسد Gears 6 فعلا جز اولویت‌های این شرکت نیست.

البته مشخص نیست که مایکروسافت چه برنامه‌هایی برای E3 2021 دارد. مایکروسافت به تازگی خریدا بتسدا (Bethesda) را نهایی کرد و می‌توانیم انتظار اخبار مربوط به این استودیو را در کنفرانس آن‌ها داشته باشیم. شاید حتی بالاخره تصاویری از Starfield منتشر شوند. هم‌چنین شایعاتی مبنی بر انتشار Forza Horizon 5 در سال جاری به گوش می‌رسند. ضمنا گفته می‌شود که مایکروسافت حداقل یک بازی بزرگ را در E3 2021 معرفی خواهد کرد. انتظار می‌رود این بازی Wolfenstein 3 باشد.

Halo Infinite هم در پاییز سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. پس احتمالا نمایشی از این بازی هم بخشی از کنفرانس مایکروسافت در E3 2021 خواهد بود.

22
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید