بازی جدید خالق Celeste به نام Earthblade معرفی شد

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴

استودیوی سازنده‌ی بازی Earthblade امروز در خبر بسیار خوبی به معرفی این اثر پرداخت. به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، جزئیاتی هم از این بازی منتشر شده است.

استودیوی اکستریملی اکی گیمز (Extremely OK Games) که سابقه‌ی ساخت عناوین درخشانی نظیر Celeste را در کارنامه دارد، امروز از بازی Earthblade رونمایی کرد. این بازی به صورت دوبعدی خواهد بود و بازی‌بازان می‌توانند از ژانرهای اکشن و ماجراجویی آن لذت ببرند. افراد در این عنوان باید هدایت شخصیت‌های مختلف را به دست گرفته و در محیطی بزرگ به کشف رمز و رازهای گوناگون بپردازند. به گفته‌ی تیم سازنده، موسیقی‌های این عنوان بسیار درخشان و شنیدنی خواهد بود. محیط بازی نیز به صورت پیکسلی است و خاطرات عناوین قدیمی را زنده خواهد کرد.

در حال حاضر تاریخ انتشار دقیقی برای بازی Earthblade تعیین نشده است و باید منتظر اخبار بیشتر در روزهای پیش رو باشیم. ضمنا پلتفرم‌های مقصد این بازی نیز مشخص نیست، اما حداقل انتظار می‌رود که بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. البته گفته می‌شود که احتمال نشر این اثر برای کنسول‌های نسل نهمی شامل پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و اس نیز بالا است. یکی استودیوی سازنده در مورد این اثر گفته است:

فعلا نمی‌خواهیم در مورد بازی Earthblade و به خصوص داستان آن اطلاعاتی را منتشر کنیم. تنها قصد داشتیم تا بازی‌بازان را با پروژه‌ی جدیدمان آشنا کنیم و آن‌ها بدانند که نام و ژانر آن دقیقا چیست. به زودی با اخبار خوب بازمی‌گردیم.

نظر شما در خصوص بازی Earthblade چیست؟ آیا این عنوان می‌تواند به موفقیتی نظیر بازی Celeste دست پیدا کند؟ حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

4
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید