بازی Celeste برای مدت محدودی رایگان شد

۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

به تازگی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) طرحی را در دستور کار قرار داده است مبنی بر این که در طی ۱۲ روز، تعدادی بازی را به طور رایگان برای دانلود قرار خواهد داد. جدیدترین عنوانی که به صورت رایگان برای دانلود کردن بر روی این فروشگاه قرار گرفته شده است، بازی موفق Celeste می‌باشد.

این بازی تنها تا ساعت ۴ بعدازظهر فردا، یعنی چهارشنبه ۴ دی‌ماه، به صورت رایگان قابل دریافت خواهد بود بنابراین اگر قصد تجربه‌ی این اثر خوش‌ساخت را دارید، بهتر است عجله کنید. به این منظور نیاز است تا ابتدا یک اکانت برای خود بر روی فروشگاه اپیک گیمز ساخته و به صفحه‌ی مربوط به Celeste در این فروشگاه مراجعه کنید. اگر در حال حاضر و تا فردا امکان دانلود این بازی را ندارید، می‌توانید این عنوان را به صورت رایگان به سبد دانلود خود اضافه کرده (به اصطلاح claim کنید) و در موعدی دیگر به دانلود آن بپردازید.

چندی پیش یک بسته‌ی الحاقی رایگان به Celeste اضافه شد، بنابراین اگر موفق به تجربه‌ی این محتوای اضافی نشده‌اید اکنون زمان مناسبی است تا Celeste را به همراه تمامی محتویاتش دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرید. این به‌روزرسان که Celeste Chapter 9: Farewell نام دارد، تعداد ۱۰۰ مرحله‌ی جدید را معرفی می‌کند که شامل چالش‌های فراوان، داستان و مدت زمان ۴۰ دقیقه موسیقی جدید است. همچنین، این به‌روزرسان برای تمام کاربران پلتفرم‌های مقصد این بازی در دسترس قرار دارد.

بازی Celeste در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس می‌باشد. علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی این بازی تحت عنوان «کوهستان، مشکلات…» به قلم مهدی رحیمی را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید