تریلر جدید Sniper Ghost Warrior Contracts 2 منطقه Kuamar را نمایش می‌دهد

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۴

شرکت سی‌آی گیمز (CI Games)، ناشر و توسعه‌دهنده‌ی بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2، اخیراً تریلر جدیدی از این اثر را منتشر کرده است. این تریلر منطقه‌ی Kuamar را نمایش می‌دهد.

براساس اطلاعات منتشر شده، با پیش‌خرید این بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 می‌توانید یک سلاح تک‌تیرانداز سبک و با پایداری بالا به نام Marcus Tactical، یک سلاح FFF-45 ACP Luring Pistol، یک سلاح شاتگان به نام Rock AS100 و پوسته‌های Blue Servers و Warning Stripes را دریافت خواهند کرد.

در بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2، منطقه‌ی Kuamar ناحیه‌ای در خاورمیانه‌ی امروزی به شمار می‌رود که در بین مرزهای لبنان و سوریه واقع شده است. یک دیکتاتوری ظالم، به رهبری رئیس جمهور عمر البکر و همسرش راشیدا، بیش از ۲۰ سال این منطقه را کنترل می‌کنند. با استفاده از اطلاعات بدست آمده، بازی‌بازان نقش Raven را برعهده خواهند گرفت و قراردادهایی را در مکان های جدید اجرا کرده و تلاش کنند این سازمان جنایتکار را ساقط کنند و آن‌ها را به دادگاه تحویل دهند.

در این منطقه انواع مختلفی از سلاح‌های تک‌تیرانداز در یک محیط سندباکس در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد داشت. در این بازی ۵ نقشه‌ی مجزا وجود دارد که می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. سلاح‌ها و تجهیزات واقع‌گرایانه‌ای در Sniper Ghost Warrior Contracts 2 وجود دارد که همگی قابل آزاد شدن هستند. در عین حال می‌توانید سلاح‌ها و مهارت‌های خود را نیز براساس سبک بازی خود ارتقا داده و شخصی‌سازی کنید. بازی‌بازان با ارتقای مهارت‌ها و سلاح‌های خود می‌توانند ماموریت‌های Contract را بار دیگر و با رویکرد متفاوت انجام دهند تا پاداش‌های جدیدی را دریافت کنند.

بازی  Sniper Ghost Warrior Contracts 2 در تاریخ ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ (۴ ژوئن ۲۰۲۱) بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از این بازی را مشاهده و یا دانلود کنید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

8
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید