به‌روزرسان ۱٫۲۱ بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۶

اخیرا استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) اعلام کرد بسیار مصمم است مشکلات بازی Cyberpunk 2077 را برطرف کرده و آن را به سطح کیفی که بتواند به آن افتخار کند، برساند.

با این حال به نظر می‌رسد هنوز زمان بسیار زیادی تا رسیدن کیفیت بازی Cyberpunk 2077 به حد استاندارد وجود دارد؛ به خصوص نسخه‌های کنسول‌های نسل هشتمی این اثر که به نظر می‌رسد هنوز به برخی بهبودهای اساسی احتیاج دارند. حال به تازگی شرکت سازنده اعلام نمود که به‌روزرسان ۱٫۲۱ بازی Cyberpunk 2077 را امروز در دسترس بازی‌بازان قرار داده و با توجه به یادداشت‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد تمرکز این به‌روزرسان بر حل مشکلات ماموریت‌های داستانی خواهد بود.

با این که به‌روزرسان ۱٫۲۱ بازی Cyberpunk 2077 به گستردگی نسخه‌ی قبلی نیست اما موارد زیادی را اصلاح خواهد کرد. همچنین مشکلاتی که از پیشروی بازی‌بازان و پیشرفت آن‌ها جلوگیری می‌کردند تا حدودی رفع شده و طبق ادعای شرکت سی‌دی پراجکت رد، مشکل هوش مصنوعی پلیس‌ها و ظاهر شدن ناگهانی آن‌ها پس از انجام یک جرم نیز قرار است تا حد زیادی بهبود یابد. علاوه بر این موارد تغییراتی در رابط کاربری بازی رخ داده تا کمتر موجب سردرگمی بازی‌بازان شود.

عنوان Cyberpunk 2077 هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ (از طریق نسخه‌های فیزیکی)، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. نسخه‌ی دیجیتالی این بازی هنوز بر روی فروشگاه پلی‌استیشن قرار نگرفته است.

23
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید