بازی بعدی استودیو هیزلایت از It Takes Two هم بهتر خواهد بود

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۷

به نظر می‌رسد که استودیو هیزلایت (Hazelite Studios)، تنها استودیو در صنعت بازی‌های ویدئویی باشد که تمام تمرکز خود را به ساخت بازی‌های co-op اختصاص داده است. در واقع می‌توان گفت که گیم‌پلی متنوع، داستان‌پردازی جذاب و کیفیت کلی بازی‌های این استودیو هم به نوعی این سیاست را به موفقیت رسانده است. جوزف فارس (Josef Fares)، مدیر استودیو هیزلایت و کارگردانی بازی‌های این استودیو، پیش از عرضه‌ی دو عنوان A Way Out و It Takes Two وعده‌های بزرگی را به بازی‌بازان داد و حقیقتا هم هردوی این عناوین، به نتایج و بازخوردهای فوق‌العاده‌ای دست یافتند. حال آقای فارس به رسم دفعات قبلی، وعده‌هایی را درباره‌ی سومین بازی استودیو هیزلایت داده و ادعا می‌کند که این بازی، از دو عنوان پیشین هم بهتر خواهد بود.

در گفتگو با Push Square، آقای فارس به صحبت درباره‌ی اعتماد زیادی که به کیفیت کار تیم خود دارد پرداخت و اظهار داشت که به همین دلیل، استقبال بازی‌بازان از عنوان It Takes Two وی را متعجب نمی‌کند. او همچنین با تکیه بر همین اعتماد زیادی که به تیم توسعه دارد، ادعا کرد که ساخته‌ی بعدی استودیو هیزلایت، از عناوین قبلی این استودیو هم بهتر خواهد بود.

اگر از من راجع به بازی بعدی‌مان سوال کنید، به شما می‌گویم که آن بازی از It Takes Two هم بهتر خواهد بود. دیوانه‌کننده خواهد بود! مطمئن هستم که عرضه‌ی آن بازی مردم را شگفت‌زده خواهد کرد.

مجددا یادآوری می‌کنم که جوزف فارس همواره به بیان اظهارات مشابهی در رابطه با بازی‌های خود می‌پردازد؛ که البته این اظهارات او، معمولا به حقیقت تبدیل می‌شوند. هرچند با موفقیت چشمگیر It Takes Two، ساخت عنوانی مطابق با تعریف‌های جوزف فارس اصلا کار ساده‌ای نیست، اما با توجه به گذشته‌ی این استودیو، دور از انتظار هم نخواهد بود.

23
9
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید