بسته الحاقی جدیدی برای بازی Super Smash Bros. Ultimate منتشر خواهد شد

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸

در روزهای گذشته شایعاتی پیرامون انتشار یک بسته الحاقی تازه برای بازی Super Smash Bros. Ultimate به گوش می‌رسید. حال امروز شرکت نینتندو در خبر خوبی اعلام کرد که این بسته در آینده‌ای نزدیک در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت.

Super Smash Bros. Ultimate را باید عنوانی درخشان و دوست‌داشتنی در ژانر مبارزه‌ای به حساب آورد که در سال ۲۰۱۸ میلادی به صورت انحصاری راهی کنسول نینتندو سوییچ شد. طولی نکشید که محبوبیت این عنوان بسیار زیاد شد و بسیاری از دارندگان این کنسول نسبت به خرید و تجربه‌ی آن اقدام کردند. اکنون این بازی را باید یکی از برترین‌های نینتندو سوییچ به حساب آورد. به همین دلیل است که پشتیبانی سازندگان از این بازی هنوز هم ادامه دارد و آن‌ها برنامه‌های جذابی برای آینده‌ی آن دارند. دیروز هم محتویاتی از بازی Monster Hunter Rise به این اثر اضافه شد که طرفداران به هیچ وجه نباید آن را از دست بدهند.

شما در بازی Super Smash Bros. Ultimate باید هدایت یکی از شخصیت‌های عناوین مختلف را به دست گرفته و در قابل حالت‌های گوناگون، به نبرد با سایر کاراکترها بپردازید. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این آثار هستید، این بازی می‌تواند گزینه‌ی ایده‌آلی برای شما باشد. گفتنی است که شرکت نینتندو به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

امروز مصاحبه‌ای با یکی از اعضای شرکت نینتندو که از سازندگان بازی Super Smash Bros. Ultimate نیز هست، صورت گرفت. هواداران در جریان این مصاحبه به اطلاعات زیادی در خصوص آینده‌ی این عنوان پی بردند. خوشبختانه این تیم برنامه‌ای بلند مدت برای آینده دارد و به مرور زمان از هر یک از آن‌ها رونمایی خواهد کرد. فعلا آگاه شدیم که توسعه‌ی یک بسته‌ الحاقی در دستور کار قرار دارد و در آینده به دست بازی‌بازان خواهد رسید. ظاهرا این بسته یک شخصیت تازه را با خود به بازی خواهد آورد که فعلا از هویت آن خبری در دست نیست. بنابراین باید منتظر بود و دید که این شخصیت چه کسی و از چه عنوانی خواهد بود.

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید