ماد جدیدی برای بازی The Witcher 3 عرضه شد

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۷

امروز ماد تازه‌ای برای بازی The Witcher 3 در دسترس قرار گرفت که سلاحی از عنوان God of War را به آن اضافه می‌کند. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری هم در این خصوص منتشر شده است.

The Witcher 3 از سری آثار جذاب در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی است که هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های مختلفی هم در دسترس قرار دارد. با این که انتشار این عنوان ابتدا به سال ۲۰۱۵ میلادی بازمی‌گردد، اما هنوز هم عده‌ی زیادی مشغول تجربه‌ی آن هستند و لذت می‌برند. قابل ذکر است که شرکت سی‌دی پراجکت رد به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است. این روزها شایعاتی در مورد نسخه‌ی چهارم این فرنچایز نیز به گوش می‌رسد. گفته می‌شود که این نسخه ممکن است در سال ۲۰۲۵ میلادی به دست علاقه‌مندان برسد.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال مادهای بی‌شماری برای بازی The Witcher 3 عرضه شده که برخی از آن‌ها به جذاب‌تر شدن بازی هم کمک کرده است. حال امروز ماد دیگری برای این عنوان در دسترس قرار گرفته است که تبری به نام Leviathan از نسخه‌ی ۲۰۱۸ بازی God of War را به آن اضافه می‌کند. حال بازی‌بازان قادر هستند تا از این تبر در نبردهای خود استفاده کرده و لذت ببرند. در گذشته نیز سلاح‌هایی در قالب مادهای متنوع به این عنوان آورده شده بود که در کل استقبال خوب افراد را به همراه داشت. این ماد نیز توسط یکی از یوتیوبرهای مشهور یعنی Dmitri ساخته شده و هم‌اکنون از طریق تمام وب‌سایت‌هایی با این موضوع قابل دریافت است.

خوشبختانه طراحی این تبر به خوبی صورت گرفته است و کمترین ایرادی در آن دیده می‌شود. حال باید منتظر بود و دید که واکنش طرفداران پیرامون این قضیه چه خواهد بود. بازی The Witcher 3 در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ قابل تجربه است. در پایان می‌توانید تریلری از ماد گفته شده را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

28
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید