باگ جدید بازی Call of Duty: Black Ops Cold War استفاده از تیر و کمان‎‌ها را غیرممکن می‌کند

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۵

امروز باگ‌ دیگری در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War مشاهده شد که با وجود آن، بازی‌بازان قادر به استفاده از تیر و کمان‌هایشان نبودند. حال باید منتظر بود و دید که واکنش تیم سازنده در این خصوص چه خواهد بود.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های مختلفی از فرنچایز Call of Duty: Black Ops Cold War در دسترس قرار گرفته است که هر یک جذابیت‌های خاص خود را دارد. یکی از نسخه‌های جدید این سری با نام Call of Duty: Black Ops Cold War اواخر سال گذشته عرضه شد و به محبوبیت زیادی هم دست یافت. حالت‌های مختلفی در منوی این اثر به چشم می‌خورد و یکی از دلایل استقبال خوب افراد را باید همین قضیه به حساب آورد. علاوه‌بر آن، تیم سازنده هر چند وقت یک بار سعی دارد تا رویدادهای جذابی را در این بازی برگزار کند. چند روز قبل هم رویداد Gunfight Tournament به این بازی اضافه شد که طرفداران به هیچ وجه نباید آن را از دست بدهند. گفتنی است که دو استودیوی تری‌آرک (Treyarch) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

با وجود جذابیت‌هایی که در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War وجود دارد، اما متاسفانه باگ‌ها و مشکلات زیاد آن بازی‌بازان را آزار داده است. البته تیم سازنده این روزها به‌روزرسانی‌های زیادی را با هدف رفع این ایرادات عرضه می‌کند، اما هواداران باز هم گلیچ‌ها و باگ‌های عجیب و غریبی را پیدا و آن‌ها را در صفحات مجازی خودشان منتشر می‌کنند. امروز هم باگ دیگری در این بازی پیدا شد و به وسیله‌ی آن، بازی‌بازان دیگر قادر به استفاده‌ی درست از تیر و کمان خود نبودند. تیر و کمان یکی از سلاح‌های محبوب این نسخه است و عدم استفاده از آن می‌تواند به ضرر درصد زیادی از افراد تمام شود. بنابراین باید دید که آیا شرکت سازنده در این زمینه واکنشی نشان می‌دهد یا خیر.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، تیم گیمفا فورا آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهد رساند.

3
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید