مشکلات به‌روزرسانی گذشته Assassin’s Creed: Valhalla برطرف شدند

۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۱

با اعلام یوبیسافت (Ubisoft) مشکلات ایجاد شده در به‌روزرسانی گذشته عنوان Assassin’s Creed: Valhalla برطرف شدند و طرفداران می‌توانند بدون هیچ مشکلی به تجربه این بازی ادامه دهند.

عنوان Assassin’s Creed: Valhalla در نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه شد که با استقبال بسیار خوب طرفداران نیزمواجه شد اما مانند دیگر عناوین یوبیسافت وجود باگ و دیگر مشکلات، آسیب بسیاری به تجربه بازی‌بازان از این عنوان وارد کرد که با گذشت زمان و ارائه به‌روزرسانی‌های گوناگون بسیاری از این مشکلات برطرف شدند.

انتشار به‌روزرسانی نسخه ۱٫۲ عنوان Assassin’s Creed: Valhalla مشکلات زیادی را برای این عنوان به‌وجود آورد. پس از عرضه این به‌روزرسانی گزارشات زیادی از جانب طرفداران این عنوان در خصوص کرش شدن بازی هنگام وارد شدن به منطقه‌ی Ravensthorpe به یوبیسافت ارسال شد که برای رفع این مشکل سازندگان مجبور به حذف برخی از محتوای بازی مانند ماموریت Ostara Festival شدند.

حال با انتشار جدیدترین به‌روزرسانی Assassin’s Creed: Valhalla این مشکلات برطرف شدند و محتوایی که به‌واسطه به‌روزرسانی گذشته موقتا از بازی کنار گذاشته شده بودند دوباره به این عنوان اضافه شدند، با این‌حال گزارشات حاکی از این می‌باشد که برخی طرفداران از وضعیت حال حاضر بازی ناراضی می‌باشند و همچنان با مشکلات ذکرشده دست و پنجه نرم می‌کنند.

عنوان Assassin’s Creed: Valhalla در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، سرویس استادیا و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

18
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید