نخستین تریلر و اطلاعات از بازی Isonzo منتشر شد

۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷

تیم سازنده‌ی بازی Isonzo امروز در خبر بسیار خوبی به معرفی این عنوان پرداخت. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی هم در دسترس قرار گرفته است.

دو استودیوی ام‌۲اچ (M2H) و بلکمیل گیمز (Blackmill Games) که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی Isonzo را به عهده دارند، امروز آن را معرفی کردند. داستان این بازی به اتفاقات گذشته‌ی ایتالیا و جنگ‌های این کشور مربوط می‌شود. شما هم باید هدایت یک سرباز را به دست گرفته و با طی کردن ماموریت‌های گوناگون به یک قهرمان واقعی در نزد مردم تبدیل شوید. بنابراین این بازی اکشن و تیراندازی می‌تواند سهم بزرگی را در سرگرم کردن بازی‌بازان ایفا کند.

نقشه‌ی بازی Isonzo مملو از کوه‌های مختلف بوده و طراحی آن‌ها به زیبایی صورت گرفته است. تیم سازنده نهایت تلاش خود را انجام داده است تا بازی‌بازان را در حال و هوای جنگ جهانی اول قرار دهد. درهمین راستا، طراحی سلاح‌هایی مربوط به آن زمان در دستور کار قرار گرفته است که برای بسیاری از افراد جالب توجه خواهد بود. خوب است بدانید که یک بخش آنلاین و چندنفره نیز در این بازی به چشم می‌خورد که تجربه‌ی آن با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود.

فعلا اطلاعات دیگری از بازی Isonzo در دست نیست، اما پیش‌بینی می‌شود که این اتفاق در روزهای پیش رو رخ خواهد داد. این عنوان قرار است در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی در دسترس قرار گیرد. حتی پلتفرم‌های مقصد این بازی نیز دقیقا مشخص نیستند و فعلا می‌دانیم که دارندگان رایانه‌های شخصی می‌توانند از آن لذت ببرند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از این اثر منتشر شده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

6
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید