تاریخ انتشار بازی اول شخص Industria مشخص شد

25 شهریور 1400 - 10:55

استودیوی سازنده‌ی بازی Industria که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را تعیین کرد. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدیوی تازه‌ای از این اثر نیز عرضه شده است.

دو استودیوی هدآپ گیمز (Headup Games) و بلک‌میل (BlackMill) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی Industria را به عهده دارند. آن‌ها امروز در خبر خوبی اعلام کردند که این اثر تیراندازی و اول‌شخص در تاریخ 8 مهر 1400 (30 سپتامبر 2021 میلادی) به دست هواداران خواهد رسید. این بازی بر روی استیم و فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) نیز به انتشار خواهد رسید.

ضمنا در تریلری هم که امروز عرضه شده است، می‌توان بخش‌هایی از گیم‌پلی و حالت داستانی این عنوان را مشاهده کرد. نحوه‌ی استفاده از آیتم‌ها و برخی از سلاح‌ها نیز کاملا واضح است. داستان Industria به سال 1989 میلادی بازمی‌گردد و در شهر برلین جریان دارد. شما در این اثر باید هدایت دانشمندی به نام Nora را به دست گرفته و ماموریت‌های خود را یکی بعد از دیگری طی کنید. هدف اصلی شما در این بازی این است تا دوست گمشده‌ی خود را نجات دهید.

تیم سازنده برای ساخت این بازی از عناوین هم‌سبک زیادی الهام گرفته است. به گفته‌ی بازی‌بازان، این بازی می‌تواند بسیار سرگرم کننده و جذاب باشد. تنوع سلاح‌های این عنوان نیز زیاد خواهد بود و نباید از این قضیه به سادگی عبور کرد. جالب است بدانید این بازی برای 6 سال در دست توسعه است. ابتدا تنها دو نفر توسعه‌ی آن را آغاز کردند و سپس افراد دیگری هم به این تیم پیوستند. چندی پیش هم دموی این بازی بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شد.

David Jungnickel، از اعضای تیم سازنده، در مورد تاریخ انتشار بازی گفته است:

بسیار خوشحال هستیم که سرانجام بازی‌بازان می‌توانند Industria را تجربه نمایند. این بازی علمی – تخیلی می‌تواند تجربه‌ای لذتبخش برای آن‌ها به حساب بیاید. تیم ما به سختی مشغول ساخت این بازی بوده است. از لحاظ گرافیک و داستان، زحمات زیادی برای این عنوان کشیدیم و به نظر می‌رسد که به نتایج درخشانی هم خواهیم رسید. بسیار مشتاق هستیم تا واکنش بازی‌بازان در این خصوص را مشاهده کنیم.

دریافت ویدیو با کیفیت 720P

دریافت ویدیو با کیفیت 1080P

Moein MM2Aiden pearcemeysambAli Hassan nejadanimalsGood lookX_Wolverine_XStarmanP.morganAHM.Gamerreza.mhpMahyarMsmTang Hao
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید