تریلر گیم‌پلی بازی Sherlock Holmes: Chapter One منتشر شد

۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۵

استودیوی فراگ‌ورز (Frogwares)، سازنده‌ی عنوان The Sinking City، سرانجام تریلر گیم‌پلی بازی Sherlock Holmes: Chapter One را منتشر کرد.

در تریلر جدید منتشر شده از Sherlock Holmes: Chapter One، شاهد بخش‌هایی از مبارزات، مکانیزم تحقیق و بازجویی و قسمت‌هایی از محیط جهان باز این بازی هستیم. به طور کلی نمایش گیم‌پلی این بازی ماجرایی تاکنون خوب به نظر می‌رسد.

بازی‌بازان در Sherlock Holmes: Chapter One در نقش شرلوک جوان قرار خواهند گرفت و داستان متفاوتی را دنبال خواهند کرد. وقایع این بازی در جزیره‌ای در مدیترانه دنبال می‌شود. به گفته‌ی سازندگان، همه‌ی ماموریت‌های اصلی و چالش‌های فرعی در این بازی نتایج متفاوتی را بر اساس انتخاب‌های شما و سیستم اخلاقی درپی خواهد داشت. همچنین این بازی چند پایان متفاوت را ارائه می‌دهد.  در هر ماموریت اصلی، چند مظنون مختلف خواهید داشت و معمولاً شما می‌توانید هر یک از آن‌ها را به عنوان مجرم تعیین کنید. البته بستگی به این دارد که چه تعداد از سرنخ‌ها را پیدا کرده‌اید

بازی Sherlock Holmes: Chapter One در سال جاری میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. طبق اعلام سازندگان، به پایان رساندن داستان اصلی این بازی حدود ۱۲ الی ۱۵ ساعت به طول می‌انجامد. در پایان می‌توانید تریلر گیم‌پلی این بازی را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

10
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید