The Evil Within برای کاربران ایکس‌باکس گیم‌پس، ویژگی‌های جدیدی خواهد داشت

۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۲

عنوان ترسناک و وحشت-بقای The Evil Within هم‌اکنون بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس (Xbox Game Pass) در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد و این کاربران قادر خواهند بود از برخی ویژگی‌های جدید آن لذت ببرند.

عنوان The Evil Within که توسط استودیوی تانگو گیم‌ورکس (Tango GameWorks) توسعه یافته است، برای نخستین بار بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس در دسترس کاربران قرار گرفت. با این حال، این عنوان یک نسخه‌ی جدید از بازی The Evil Within به شمار می‌آید که ویژگی‌های منحصر به فرد آن در انحصار کاربران سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس بوده و نسخه‌ی فروشگاه استیم (Steam) این ویژگی‌های جدید را دارا نخواهد بود.

طبق اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی ایکس‌باکس گیم‌پس بازی The Evil Within از حالت زاویه‌ی دوربین اول شخص، تنظیمات FOV جدید، رابط کاربری بهبود یافته، گزینه‌های اضافی برای Camera Bob و موارد دیگر بهره خواهد برد.

نسخه‌ی The Evil Within که بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس منتشر شده است از ارتقای کیفیت بصری به مانند افزایش رزولوشن و بهبودهای فنی به مانند نرخ فریم استفاده خواهد کرد. این موضوع که این ویژگی‌ها و بهبودهای جدید در اختیار کاربران فروشگاه استیم قرار نخواهند گرفت، جای تعجبی ندارد؛ چرا که پیش از این، بازی NieR Automata نیز با ویژگی‌های جدید و بهبودهای انحصاری بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس عرضه شده بود.

عنوان The Evil Within در سال ۲۰۱۴ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه شد. این بازی به کارگردانی خالق سری Resident Evil یعنی شینجی میکامی Shinji Mikami، از بهترین بازی‌های ترسناک-بقا در چند سال گذشته به حساب می‌آید.

27
2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید