تاریخ انتشار بسته الحاقی Wrath of the Druids برای بازی Assassin’s Creed Valhalla مشخص شد

۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۳

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) که این روزها اطلاعات زیادی را در خصوص بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر می‌کند، امروز هم دست به کار شد و از یکی دیگر از بسته‌های الحاقی مربوط به این عنوان رونمایی کرد. همچنین تاریخ عرضه‌ی این بسته نیز مشخص شده است که می‌تواند خبر مهمی برای هواداران باشد.

تا کنون نسخه‌های متنوعی از فرنچایز Assassin’s Creed در دسترس قرار گرفته و اکثر آن‌ها هم رضایت افراد را به همراه داشته است. جدیدترین نسخه‌ی این سری تحت عنوان Assassin’s Creed Valhalla اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شد و طولی نکشید که بازی‌بازان زیادی را به سمت خود جذب کرد. در این عنوان باید کنترل کاراکتری به نام Eivor را به عهده گرفته و چالش‌های بسیار جالبی را طی کنید.برخی از هواداران این نسخه را یکی از بهترین‌های سری گفته شده می‌دانند. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این فرنچایز و یا ژانرهای اکشن و نقش‌آفرینی هستید، Assassin’s Creed Valhalla را تحت هیچ شرایطی از دست ندهید.

تیم سازنده برای افزایش هواداران این بازی فعالیت‌های زیادی را انجام داده است. به عنوان مثال، تا به حال چند به‌روزرسانی و بسته الحاقی در دسترس قرار گرفته است که نباید تاثیر آن‌ها در بهتر شدن بازی را نادیده گرفت. دیروز هم یک بسته الحاقی به نام The Godly Reward برای این اثر معرفی شد که ظاهر شخصیت بازی را به کاراکتر نخستین نسخه تبدیل می‌کند. همچنین انتشار این عنوان بر روی پلتفرم‌های مختلف نیز یکی دیگر از برنامه‌های آن‌ها بود که عملی هم شد. قابل ذکر است که شرکت یوبی‌سافت به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است.

حال گفته می‌شود که یوبی‌سافت در نظر دارد تا یکی از بزرگ‌ترین بسته‌های الحاقی این بازی با نام Wrath of the Druids را در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۹ آپریل ۲۰۲۱ میلادی) عرضه کند. این بسته سلاح‌ها، ماموریت‌ها و چالش‌های بیشتری را پیش روی بازی‌بازان قرار می‌دهد. ضمنا گزینه‌های بیشتری برای شکار در نظر گرفته شده است که بدون شک با استقبال خوب هواداران مواجه خواهد شد. سیستم مبارزات این عنوان نیز تغییراتی در خود خواهد داشت تا بیش از پیش به واقعیت نزدیک شود. شایعاتی پیرامون قیمت این نقشه نیز پخش شد است. این طور که پیداست، قیمت این بسته الحاقی بزرگ چیزی در حدود ۲۴٫۹۹ دلار خواهد بود. ضمنا این برای یوبی‌سافت پایان کار نیست. آن‌ها تصمیم دارند محتویات تازه‌ای را برای فصل دوم این اثر در دسترس قرار دهند. البته هنوز جزئیاتی از این محتویات منتشر نشده است و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی این تیم باشیم.

در صورت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون بازی Assassin’s Creed Valhalla و به خصوص بسته الحاقی Wrath of the Druids، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. Assassin’s Creed Valhalla در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل بازی است.

8
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید