تریلری ۶ دقیقه‌ای از نسخه‌ی کنسولی بازی Rust منتشر شد

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹

استودیوی سازنده‌ی بازی Rust این روزها مشغول آشنا کردن بازی‌بازان با نسخه‌ی کنسولی این اثر است. در همین راستا، امروز تریلری دیگر از گیم‌پلی این بازی در دسترس قرار گرفت که می‌تواند برای بسیاری از افراد جالب توجه باشد.

Rust از سری آثار مهیج در ژانر بقا است که ابتدا در سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبتا خوبی هم از آن به عمل آمد. تیم سازنده‌ی این بازی به تازگی پشتیبانی بسیار خوبی از آن داشته و همین موضوع باعث محبوبیت بالای آن شده است. در این عنوان می‌توانید کاراکتر دلخواه خود را برگزیده و نقشه‌های گوناگونی را برای آغاز یک رقابت هیجان‌انگیز انتخاب کنید. سپس سلاح‌ها و امکانات مختلفی در اختیارتان قرار می‌گیرد که باید بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. تجربه‌ی این اثر با دوستان و یا سایر افراد از دیگر نقاط جهان امکان‌پذیر است و هر یک از حالت‌ها می‌تواند جذابیت خاص خود را داشته باشد. پس اگر از علاقه‌مندان به سبک بقا هستید، Rust را به هیچ وجه از دست ندهید. خوب است بدانید که استودیوی فیس‌پانچ (FacePunch) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی تولید و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

همان‌طور که اطلاع دارید، نسخه‌ی کنسولی بازی Rust در دسست توسعه قرار دارد و در آینده‌ای نه چندان دور به دست بازی‌بازان خواهد رسید. این نسخه با واکنش‌های مثبت و منفی زیادی همراه شده است و در نهایت باید دید که عملکردی را بر روی کنسول‌ها خواهد داشت. به هر ترتیب، عرضه‌ی نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان این بازی می‌تواند موجب افزایش هواداران آن شود. به همین دلیل است که استودیوی سازنده این روزها اطلاعات زیادی را پیرامون آن در دسترس قرار می‌دهد تا بازی‌بازان را برای تجربه‌‌اش مشتاق کرده باشد. دیروز هم ویدئویی ۱۷ دقیقه‌ای از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ پرو این اثر در دسترس قرار گرفت.حال امروز تریلر دیگری از گیم‌پلی این بازی منتشر شده است که بخش‌های متنوعی از محیط آن را به تصویر می‌کشد. این ویدئو به نسخه‌ی ایکس‌باکس وان ایکس بازی مربوط می‌شود. پس اگر قصد تجربه‌ی Rust را داشته باشید، تماشای این تریلرها می‌تواند راهنمایی مناسبی برای شما باشد.

به محض دریافت اخبار بیشتر در خصوص بازی Rust، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید تریلر ذکر شده را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

9
5
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید