Xbox Indie Showcase | تاریخ انتشار بازی Rust: Console Edition مشخص شد

۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۶

شرکت دابل الون (Double Eleven)، ناشر و توسعه‌دهنده‌ی Rust: Console Edition، رسماً اعلام کرد که این بازی چندنفره‌ در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۱ مه ۲۰۲۱) در دسترس بازی‌بازان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که در کنار نسخه‌ی دیجیتالی Rust: Console Edition، نسخه‌ی فیزیکی و نسخه‌ی Day One Edition این عنوان نیز توسط شرکت کوخ مدیا (Koch Media) منتشر خواهند شد. البته در نظر داشته باشید که این نسخه‌ها تنها از طریق برخی از خرده فروشی‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت.

توضیحاتی در مورد نسخه‌های بازی:

نسخه‌ی استاندارد Rust: Console Edition و نسخه‌ی فیزیکی Day One بازی (۴۹/۹۹ دلار آمریکا)

این نسخه شامل بازی پایه و مزایای پیش‌خرید بازی از جمله بسته‌های سلاح‌ها و ابزار می‌شود. کسانی که به دنبال نسخه‌ی فیزیکی Rust هستند نیز با پیش‌خرید نسخه‌ی Day One از GameStop و آمازون در آمریکای شمالی، به این مزایا دسترسی پیدا کنند.

نسخه‌ی دیلاکس ادیشن (۵۹/۹۹ دلار آمریکا)

این نسخه با بسته‌ی Welcome Pack ( به ارزش ۱۴/۹۹ دلار) که شامل بازی پایه، سه روز دسترسی سریع‌تر به بازی، دسترسی به بتای خصوصی، بسته‌های سلاح‌ها و ابزار و دسترسی به staging branch می‌شود، پذیرای افراد جدید خواهد بود.

نسخه‌ی التیمیت ادیشن (۷۰/۹۹ دلار آمریکا)

این نسخه علاوه بر تمام ویژگی‌های دو نسخه‌ی قبل، شامل یک نسخه‌ی ultimate از بسته‌ی Welcome Pack، تعداد ۱۱۰۰ Rust Coin (به ارزش ۱۰ دلار) و یک بسته‌ی Elite Combat Skin Pack نیز می‌شود.

توضیحاتی مختصر در مورد بازی:

Rust: Console Edition یک تجربه‌ی جدا از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی است که مخصوص کنسول‌ها طراحی شده است. در این عنوان، حداکثر ۱۰۰ بازی‌باز باید در یک جزیره‌ی مرموز در برابر تهدید‌هایی مانند دیگر بازی‌بازان، دانشمندان، خرس‌ها، گرگ‌ها و حتی آتش، غرق شدن و تشعشعات رادیواکتیو از خود محافظت کنند. در دنیای Rust هیچ قانونی وجود ندارد. بازی‌بازان می‌توانند با یکدیگر درگیر شده و به غارت کردن بپردازند و یا با دیگر بازی‌بازان دوست شوند. همچنین بازی‌بازان قادر هستند تا برای حفاظت از خود یک خانه‌ی کوچک یا قلعه‌های فلزی بزرگی را بسازند. علاوه بر این، امکان ساخت سلاح‌ها، بمب‌ها و تله‌های متفاوتی نیز وجود دارد.

تمام بازی‌بازان کار خود را با یک تکه سنگ و یک مشعل آغاز می‌کنند. آن‌ها باید برای بقای خود به طرح‌های جدیدی برای ساخت سلاح‌ها و زره‌های قدرتمند دست پیدا کنند. اگرچه Rust عنوان ساده‌ای نیست و چالش‌های زیادی را در راه بازی‌بازان قرار می‌دهد، اما آن‌ها می‌توانند با سلاح‌های مختلفی با این تهدیدات روبه‌رو شوند؛ از یک تکه سنگ، نیزه، تیر و کمان گرفته تا سلاح‌های پیشرفته مانند assault rifle و rocket launcher‌.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

5
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید