به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Rust عرضه خواهد شد

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶

استودیوی فیس‌پانچ (FacePunch) امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Rust در دسترس قرار خواهد گرفت. این به‌روزرسانی بیشتر بر روی رفع مشکلات مختلف بازی تمرکز دارد.

بدون شک هم‌اکنون بازی Rust را باید از برترین عناوین موجود بر روی استیم به حساب آورد؛ چرا که عده‌ی فراوانی از بازی‌بازان مشغول تجربه‌ی آن هستند. بازی Rust از سال ۲۰۱۸ میلادی در اختیار بازی‌بازان قرار دارد و به خصوص در سال اخیر به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده است. بنابراین طبیعی است که تیم سازنده به فکر پشتیبانی هر چه بیشتر از آن باشد.

متاسفانه این بازی با تمام جذابیت‌ها، مشکلاتی را هم در خود دارد. در همین راستا، تیم سازنده قصد دارد تا این ماه به‌روزرسانی جدیدی را برای آن عرضه کند. از ویژگی‌های این به‌روزرسانی باید به رفع بسیاری از نواقص و همچنین بهبود کیفیت بازی اشاره داشت. به این ترتیب، بازی‌بازان از چند روز دیگر قادر خواهند بود تا با خیال راحت‌تری به تجربه‌ی این عنوان بپردازند. هنوز تاریخ دقیق نشر این به‌روزرسانی مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی استودیوی سازنده باشیم.

شما در بازی Rust می‌توانید کاراکتر دلخواه خود را برگزیده و نقشه‌های گوناگونی را برای آغاز یک رقابت هیجان‌انگیز انتخاب کنید. سپس سلاح‌ها و امکانات مختلفی در اختیارتان قرار می‌گیرد که باید بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. تجربه‌ی این اثر با دوستان و یا سایر افراد از دیگر نقاط جهان امکان‌پذیر است و هر یک از حالت‌ها می‌تواند جذابیت خاص خود را داشته باشد. پس اگر از علاقه‌مندان به سبک بقا هستید، Rust را به هیچ وجه از دست ندهید. خوب است بدانید که استودیوی فیس‌پانچ به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی تولید و انتشار آن را به عهده داشته است.

این اثر هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است. در گذشته گفته شد که نسخه‌ی کنسولی این اثر شامل پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۱ می ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس قرار خواهد گرفت.

5
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید