شایعه: بازی Outriders ممکن است بر روی ایکس‌باکس گیم‌پس عرضه شود

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵

پس از تجربه‌ی نسخه‌ی دموی بازی Outriders، حالا تعداد زیادی از بازی‌بازان و طرفداران عناوین شوتر سوم شخص به شدت منتظر عرضه‌ی جدیدترین ساخته‌ی استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly) هستند. حال با این که Outriders نیز مثل اکثر بازی‌های دیگر با قیمت ۶۰ دلار در دسترس قرار خواهد گرفت، اما احتمال دارد که مشترکین سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس بتوانند آن را به صورت رایگان تجربه کنند.

حساب رسمی گیم‌پس در توییتر اخیراً تصویر جدیدی را منتشر کرده است که ظاهراً به یکی از عناوینی که قرار است به این سرویس اضافه شود، اشاره می‌کند. با توجه به توضیحات نوشته شده در این تصویر، بسیاری از بازی‌بازان معتقد هستند که حساب گیم‌پس به بازی جدید Outriders اشاره می‌کند. جالب است بدانید که در این تصویر شاهد عباراتی مانند «سیگنال مرموز» و «ناهنجاری» هستیم. این‌ها کلماتی هستند که در تریلر داستانی Outriders استفاده شده‌اند. علاوه بر این، گیم‌اسپات نیز اشاره کرده است که در انتهای نسخه‌ی دموی Outriders هم بازی‌بازان باید به دنبال «سیگنال مرموز» بروند.

حال با این که ممکن است بازی جدید گیم‌پس عنوان دیگری باشد، اما به احتمال خیلی زیاد در این تصویر به Outriders اشاره شده است. Outriders یک بازی AAA مولتی پلتفرم محسوب می‌شود که هنوز عرضه نشده است. پس اگر ایکس‌باکس بتواند اسکوئر انیکس (Square Enix) را متقاعد کند که این بازی را در روز انتشار بر روی سرویس گیم‌پس قرار دهد، قطعاً شاهد اعلام این خبر در آینده‌ی نزدیک خواهیم بود. به غیر از عناوین فرست پارتی ایکس‌باکس، بازی‌های بزرگ به ندرت در روز عرضه بر روی گیم‌پس منتشر شوند. با این حال، عرضه‌ی بازی بر روی سرویس اشتراکی مایکروسافت کمک می‌کند تا بازی‌بازان بیشتری به تجربه‌ی این عنوان بپردازند.

گیم‌پس بدون شک یکی از بخش‌های مهم کسب و کار ایکس‌باکس و مایکروسافت محسوب می‌شود. همان طور که می‌دانید، تعداد زیادی از عناوین بتسدا (Bethesda) روز گذشته به این سرویس اضافه شدند. کاملاً واضح است که مایکروسافت می‌خواهد تمام بازی‌بازانی که به گیم‌پس دسترسی دارند، مشترک آن شوند.

بازی Outriders در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ (۱ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری اس و ایکس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و استیدیا منتشر خواهد شد.

15
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید