اطلاعاتی از نسخه‌ی بعدی Life is Strange منتشر شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹
بازی Life is strange

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) قرار است به‌زودی نسخه‌ی بعدی بازی Life is Strange را در قالب یک رویداد دیجیتالی معرفی نماید. در همین حال، اخیراً در صفحه‌های استیم عناوین Life is Strange 2، Life is Strange 1 و Life is Strange: Before the Storm اطلاعاتی از شخصیت اصلی و داستان نسخه‌ی بعدی این مجموعه منتشر شده است.

شایعات مربوط به نسخه‌ی بعدی Life is Strange از ژانویه گذشته آغاز شد. امیلی راجرز (Emily Rogers)، اینسایدر صنعت بازی، در گزارشی توضیح داد که شرکت اسکوئر انیکس با استودیوی دونتناد اینترتینمنت (Dontnod Entertainment) قطع همکاری است و نسخه‌ی بعدی این مجموعه توسط استودیوی دک ناین (Deck Nine)، سازنده‌ی نسخه‌ی Before the Storm توسعه خواهد یافت. در همین راستا، اخیراً در انجمن Resetera اطلاعاتی از نسخه‌ی جدید این مجموعه منتشر شده است.

طبق جزئیات منتشر شده، نسخه‌ی جدید این مجموعه Life is Strange: True Colors نام دارد و شامل یک شخصیت اصلی جدید به نام الکس (Alex) خواهد بود. قدرت الکس ظاهراً در مورد خواندن ذهنیت شخصیت‌هایی است که رنگ های مختلف و احساسات خود را نشان می‌دهند. همچنین به نظر می‌رسد در این نسخه، تمرکز بیشتری روی موسیقی نسبت به بازی اول وجود دارد. در حالی که این اطلاعات را فعلاً نمی‌توان تایید کرد، اما باید توجه داشت که این بازی به‌زودی معرفی خواهد شد.

رویداد دیجیتالی شرکت اسکوئر انیکس در تاریخ جمعه ۲۸ اسفند (۱۸ مارس) و از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران آغاز خواهد شد.

7
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید